°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Z dcéry (17) Borisa Kollára je poriadna ŠUPA: Sexi póza a výstrih až po... Wau!

Kollárova dcéra Alexandra.
Kollárova dcéra Alexandra.
Zdroj: Instagram A.H.
22.03.2019 09:00

BRATISLAVA - Z krásnej dcéry podnikateľa Borisa Kollára (54), Alexandry, rastie štýlová mladá žena. Saša si je toho vedomá a svoj Instagramový profil pravidelne zásobuje svojimi fotografiami. Na najnovšej z nich je poriadne sexi.


Alexandra je jedným z najstarších detí klanu Borisa Kollára a ten ju často bráva na rôzne spoločenské akcie. Iba tento rok po jeho boku zažiarila na dvoch najprestížnejších slovenských plesoch - honosnom Plese v opere a na Prešporskom bále, ktorý zvyčajne uzatvára sezónu. Niet sa preto čo čudovať, že mladá Saška už presne vie, ako zaujať pred kamerami, ale aj na sociálnych médiách.

Z dcéry (17) Borisa
Zdroj: Instagram B.K.

O tom svedčí aj jej Instagramový profil, na ktorý Saša pridáva fotky jedna radosť. A práve na najčerstvejších záberoch mladá dáma doslova vyráža dych v outfite, ktorý je, povedzme, poriadne odvážny. Blondínka na ňom pózuje v čipkovanom tope, ktorý viac odhaľuje ako zakrýva. Výstrih totiž končí doslova až v nohaviciach a so zadnou časťou sa dizajnér nezaťažoval. Kollárova dcéra ale neprovokuje prvýkrát a už v minulosti s hrdosťou vytasila na profile svoje pozadie v plavkách.

Z dcéry (17) Borisa
Zdroj: Instagram A.H.

Treba ale povedať, že slečne to veľmi pristane a aj vďaka postavičke, ktorá je výsledkom nespočetných hodín strávených v konskom sedle, začína pripomínať práve ten typ žien, pre ktoré muži často strácajú hlavu.

Páči sa vám štýl mladej Alexandry?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 3014Galéria

Kollárova dcéra Alexandra. Alexandra s otcom Borisom Z Alexandry je už Saša sa už pred Alexandra zažiarila na Prešporskom Zdá sa, že Kollárova Kollárova dcéra Alexandra sa

Nástroje k článkuFOTO: Instagram A.H., Instagram B.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články