°C

Štvrtok, 26. november 2020. Meniny má Kornel, zajtra Milan.

FOTO Bolestivý pohľad na redaktorku RTVS: Hororové zranenie na zápase... Skoro prišla o oko!

Redaktorka RTVS Barbora Žiačiková skončila po včerajšom hokejovom zápase s nepríjemným zranením.
Redaktorka RTVS Barbora Žiačiková skončila po včerajšom hokejovom zápase s nepríjemným zranením.
Zdroj: Facebook B.Z.
09.12.2019 12:00

BRATISLAVA - Včerajší hokejový zápas medzi Banskou Bystricou a Popradom skončil pre redaktorku verejnoprávnej RTVS hororovo. Zápas vysielala televízia v priamom prenose, a preto Barbora Žiačiková stála v blízkosti striedačky. Tam ju však zasiahol puk priamo do oka!


Barbora Žiačiková na hokejový zápas medzi Banskou Bystricou a Popradom nikdy nezabudne. A to doslova! Do konca života jej ho totiž bude pripomínať nepekná jazva nad pravým okom. Športová redaktorka totiž po celý čas stála v blízkosti striedačky, kde si ju v nešťastnej chvíli našiel letiaci puk. 

„Počas dnešného prenosu sa stala jedna nepríjemná vec, keď v 1. tretine trafil puk Barboru Žiačikovú, našu redaktorku, ktorá stála medzi striedačkami. Tá má niekoľko štichov, skončila v Banskobystrickej nemocnici, má aj otras mozgu. Želáme Barbore skoré uzdravenie,“ oznámil moderátor Matúš Krutý.

O záber nepekného zranenia sa plavovláska pár hodín po nehode podelila na sociálnej sieti Facebook. „Hlásim sa, že žijem. Ďakujem z celého srdca za všetky povzbudzujúce správy a modlitby. Čaká ma operácia. Vrátim sa ešte silnejšia ako predtým,“ napísala k fotke Žiačiková. Prajeme skoré zotavenie!


Galéria

Redaktorka RTVS Barbora Žiačiková Barbora Žiačiková sa záberom Barbora Žiačiková robila pred Barbora Žiačiková Barbora Žiačiková je športovou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Facebook B.Ž.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články