Veľké zmeny v živote slovenského speváka: ROZCHOD s manželkou... A už má aj inú! | Topky.sk

°C

Sobota, 7. december 2019. Meniny má Ambróz, zajtra Marína.

Veľké zmeny v živote slovenského speváka: ROZCHOD s manželkou... A už má aj inú!

Robo Šimko sa do povedomia verejnosti dostal vďaka viacerým speváckym šou.
Robo Šimko sa do povedomia verejnosti dostal vďaka viacerým speváckym šou.
Zdroj: rtl.hu
11.11.2019 09:00

ROŽŇAVA - V roku 2015 sme na Topkách písali o svadbe slovenského speváka Roba Šimka (30). Hudobník, ktorý sa do povedomia verejnosti dostal najmä vďaka markizáckej šou SuperStar, sa vtedy svojho veľkého dňa nevedel dočkať. No šťastie dvojici nevydržalo ani 4 roky. Prišiel rozchod a východniar má už po svojom boku novú lásku.Markizácky superstarista sa konečne oženil: Svadby sa nevedel dočkať!


V auguste 2015 povedal Robo Šimko áno svojej dlhoročnej partnerke Lenke. „Sakra, konečne som sa dočkal. Konečne je to tu,“ napísal na sociálnu sieť krátko pred obradom ženích. Odvtedy uplynuli 4 roky a veľa sa toho v živote známeho superstaristu zmenilo. Veľa podstatného...

Podľa najnovších príspevkov na sociálnej sieti Facebook je totiž jasné, že so svojou manželkou už nežije. A nielen, že je rozídený, ale v jeho živote je už aj nová žena. Cez víkend sa ňou pochválil svojim priateľom a napísal na jej adresu aj krásne vyznanie.

„Ako definovať dokonalé šťastie, naozajstnú nezištnú lásku a všetko, po čom som v živote túžil? Takto. Cítim, čo som nikdy necítil, dostávam, čo som v živote nedostal, teraz mám všetko na svete a stojí vedľa mňa... A naveky aj bude,“ znel Šimkov popis k fotke s novou láskou. 

Tvoria Robo s novou priateľkou pekný pár?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 454Galéria

Robo Šimko sa do Robo Šimko sa na Robo Šimko má už Robo Šimko už so Takto si Roba Šimka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Facebook R.Š., archív R.Š., rtl.hu, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články