°C

Pondelok, 13. júl 2020. Meniny má Margita, zajtra Kamil.

Bývalý markizák a politik Grendel má doma poriadnu šupu: Sexi foto v podprsenke!

Herečka Bronislava Kováčiková
Herečka Bronislava Kováčiková
Zdroj: Jan Zemiar
08.11.2019 09:00

BRATISLAVA - Tomu sa povie odvaha! Slovenská herečka a priateľka bývalého markizáckeho moderátora a momentálne politika Gábora Grendela (39), Bronislava Kováčiková (25), neváhala odhodiť šaty pre známy pánsky magazín. A je sa veru na čo pozerať!


Herečka na fotografiách vyzerá skutočne zmyselne. Spolu s kolegyňou Annou Kadeřávkovou (22) si zapózovali v sexi čiernom spodnej bielizni a s nevyhnutným minimom oblečenia. Zo záberov je zrejmé, že si fotenie obe krásky užili.

Bronislava Kováčiková a Anna Kadeřávková sa odhalili pre pánsky časopis Break.
Bývalý markizák a politik
Zdroj: Break

Herečkám však nešlo len o to, aby potešili mužské oči. Svoje telá sa rozhodli ukázať aj preto, aby podporili dobrú vec. Chcú totižto poukázať na hnutie Movember, ktoré pravidelne v novembri upozorňuje na dôležitosť prevencie mužov pred chorobami ako napríklad rakovina prostaty či semenníkov. 

Bronislava Kováčiková a Anna Kadeřávková fotografiami chceli pomôcť dobrej veci.
Bývalý markizák a politik
Zdroj: Break

„My sme sa s mojou kolegyňou rozhodli stať tvárami pre tento mesiac, pretože nám VY muži nie ste ľahostajní. Záleží nám na vašom zdraví a myslíme si, že táto osveta prevencie je veľmi dôležitá! O tom a aj o všeličom inom sme porozprávali v časopise Break! Dúfame, že aspoň takto a naozaj s úprimným úmyslom dostaneme tieto myšlienky medzi Vás!” prehovorila do duše prostredníctvom svojho Instagramu Kováčiková.

Bronislava Kováčiková tvorí už dva a pol roka pár s politikom Gáborom Grendelom.
Bývalý markizák a politik
Zdroj: Break

Ktovie, či k prevencii nabáda aj svojho partnera Gábora Grendela, s ktorým tvoria pár už viac než dva a pol roka. Ten najskôr pracoval v televízii Markíza ako moderátor politických relácií a neskôr sa do politiky zaangažoval aj z opačnej strany. Hoci je medzi ním a herečkou vekový rozdiel takmer 15 rokov, vyzerá to, že dvojica si naozaj dobre rozumie.

Páčia sa vám odvážne fotografie Brone Kováčikovej?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 761Galéria

Herečka Bronislava Kováčiková Bronislava Kováčiková a Anna Bronislava Kováčiková a Anna Bronislava Kováčiková tvorí už Herečka Bronislava Kováčiková je Decentné a zároveň sexi.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram B.K., Break, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články