FOTO Herečka zo Som mama vytrčila zadok v tangách: Ej, to je ale postavička! | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

FOTO Herečka zo Som mama vytrčila zadok v tangách: Ej, to je ale postavička!

Herečka zo seriálu Som mama otrčila zadok v tangách.
Herečka zo seriálu Som mama otrčila zadok v tangách.
Zdroj: Instagram B.K.
06.06.2019 00:10

BRATISLAVA - Po nekončiacich daždivých dňoch a chladnom počasí prišlo aj na Slovensko konečne leto. A vysoké teploty sa pomaličky začínajú odzrkadľovať aj na obsahu na sociálnych sieťach. Známe tváre sa totiž vo svojich príspevkoch čoraz viac odhaľujú. Výnimkou nie je ani herečka zo seriálu Som mama Bronislava Kováčiková (24). Nahodila sexi plavky a... Pozrite aký chutný zadoček otrčila na fotke!


Teploty na Slovensku konečne začínajú pripomínať prichádzajúce leto, a tak mnohé známe tváre začali zaplavovať sociálne siete fotkami v plavkách. Jednou z nich je aj mladá herečka Bronislava Kováčiková, ktorá fanúšikom seriálu Som mama môže byť známa ako dcéra  Michaely Čobejovej a Adyho Hajdu. 

Sympatická ryšavka odhodila zábrany aj oblečenie a na svojom profile zverejnila niekoľko záberov len v sexi čiernych plavkách. Za zmienku určite stojí hriešne hlboký výstrih siahajúci až po pupok... No aj odzadu sa rozhodne bolo na čo pozerať. Sériu zvodných fotiek v úspornom čiernom kúsku totiž zavŕšil záber na jej šťavnatý zadok v tangách. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#summeriscoming#

Príspevok, ktorý zdieľa B R O N A K O V A C I K O V A (@brona_kovacikova),

Aké plavky sa vám páčia viac?

Bikini

302

Celé plavky

56

Počet hlasov: 358


Galéria

Herečka zo seriálu Som Bronislava Kováčiková zverejnila niekoľko Bronislava Kováčiková otrčila sexi Bronislava Kováčiková sa pred Bronislava Kováčiková Bronislava Kováčiková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Instagram B.K., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články