Nový vzťah v slovenskom šoubiznise: Táto slovenská herečka tvorí pár s vplyvným exmarkizákom | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Nový vzťah v slovenskom šoubiznise: Táto slovenská herečka tvorí pár s vplyvným exmarkizákom

Nový párik v slovenskom šoubiznise.
Nový párik v slovenskom šoubiznise.
22.01.2018 18:00

BRATISLAVA- Ach, tá láska! Mladá slovenská herečka Bronislava Kováčiková (23) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka novej sérii jojkárskeho Paneláku. Tam temperamentná ryšavka očarila svojho suseda Tomyho. No lásku kráska prežíva aj v reálnom živote. Ako sa nám totiž podarilo zistiť, pár tvorí s bývalým markizáckym moderátorom politických relácií a aktuálne politikom Gáborom Grendelom (37).


Mladá slovenská herečka Bronislava Kováčiková sa divákom novej série jojkárskeho Paneláku vryla do pamäti ako temperamentná ryšavka, ktorá očarila svojho suseda v podaní Mila Kráľa. Harmonické obdobie plné lásky však kráska prežíva aj v súkromnom živote.


Nová hviezda Paneláku: O odvážnych scénach, o svojom vysnívanom mužovi a.... Do SuperStar by sa už neprihlásila!


Ako sa nám totiž podarilo zistiť, umelkyňa tvorí pár s Gáborom Grendelom. Ten je divákom Markízy dobre známy ako bývalý moderátor politických relácií. Dnes sa však v politike sám angažuje - je predsedom strany NOVA.

O vzťahu dvojice svedčia fotky zo spoločne strávených chvíľ, ktorými sa Broňa pochválila na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Tú sme v tejto súvislosti aj oslovili. „Sme spolu už skoro trištvrte roka,“ povedala pre Topky.sk Kováčiková. Zaľúbencom prajeme, nech im to vo vzťahu aj naďalej klape. 

 

#bezkomentára#

Príspevok, ktorý zdieľa Bronislava Kováčiková (@brona_kovacikova),


Galéria

Nový párik v slovenskom Bronislava Kováčiková a Gábor Bronislava Kováčiková zverejňuje na Gábor Grendel a Bronislava Bronislava Kováčiková a Gábor Bronislava Kováčiková a Gábor Bronislava Kováčiková hviezdila v Gábor Grendel sa aktuálne

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Instagram B.K., SITA, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články