Rodina nezvestného farmára (61) je zúfalá: Druhá pátracia akcia... Nikto ho neprišiel hľadať! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Rodina nezvestného farmára (61) je zúfalá: Druhá pátracia akcia... Nikto ho neprišiel hľadať!

Gabriel Sajka je stále nezvestný.
Gabriel Sajka je stále nezvestný.
Zdroj: TV MARKÍZA
23.10.2019 09:00

LEVICE - O tom, že súťažiaci z tretej série markizáckej reality šou Farma Gabriel Sajka (61) je nezvestný, sme písali už pred týždňom. Už vtedy bol presne 7 dní nezvestný. A stále sa ho nepodarilo nájsť. Cez víkend prebehla už druhá pátracia akcia... No nenašiel sa nikto, kto by ho išiel hľadať!


Informoval o tom Pohotovostný pátrací tím, ktorý vraj niekoľkokrát vyzýval ľudí z Levíc, kde exfarmár žil, aby sa pripojili k pomoci. Nikto z jeho okolia sa však do pátrania nepridal.


Po markizáckom exfarmárovi (61) vyhlásili pátranie: Rodina prosí o POMOC... Nezvestný je už týždeň!


„Včera sme vykonávali v poradí už druhú pátraciu akciu po Gabrielovi Sajkovi, ktorý je nezvestný už od 8. 10. 2019. Prostredníctvom mestského rozhlasu a oznamov sme zvolali na pomoc aj ľudí z Levíc, jeho ‚kamarátov‛, z ktorých ho však ani jeden neprišiel pomôcť hľadať,“ objavilo sa na Facebooku pátracieho tímu.

„Niekedy až takáto situácia ukáže charakter človeka a jeho pravú tvár! Rodine sme boli a aj budeme nápomocní, sú to fajn ľudia, ktorí zúfalo hľadajú svojho otca, strýka, brata... Urobili sme rozsiahlu pátraciu akciu a prezreli naozaj veľkú oblasť, prišlo nám pomôcť veľa partnerov, ktorým záleží na živote človeka a pokoji jeho rodiny, tým ešte raz veľmi pekne ďakujeme!“ dodal pátrací tím.

Hoci sa Gabriela stále nepodarilo nájsť, stále to dodáva aspoň nádej, že je živý a v poriadku. „Na druhej strane sme aj radi, že sa Gabriel v prehľadávaných lokalitách nenašiel, čo nám dáva nádej, že len niekam odišiel a vráti sa domov, prípadne sa ho niekde podarí nájsť živého a v poriadku,“ uviedli na záver.

V prípade akýchkoľvek informácií o aktuálnom pohybe Gabriela Sajku kontaktujte políciu na čísle 158.


Galéria

Gabriel Sajka je stále Pohotovostný pátrací tím informoval Pohotovostný pátrací tím zvolal Hľadať Gabriela Sajku prišlo Gabriel Sajka je nezvestný Gabriela Sajku sa nepodarilo Gabriel Sajka je nezvestný

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Facebook P.P.T.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články