°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Posledná rozlúčka s nezvestným exfarmárom (†61): Na Silvestra ho našli mŕtveho... Pohreb bude až teraz!

Na Silvestra našli nezvestného Gabriela Sajku mŕtveho.
Na Silvestra našli nezvestného Gabriela Sajku mŕtveho.
Zdroj: Facebook T.Š.
27.02.2020 12:01

LEVICE - V posledný deň roka, po dlhých mesiacoch pátrania, našli Gabriela Sajku (†61) bez známok života. Prípad nezvestného exfarmára sme sledovali od samého začiatku a zverejňovali informácie o jeho hľadaní. Bohužiaľ, tento príbeh mal smutný koniec. Od Gabrielovho nájdenia ubehli už celé dva mesiace a až teraz sa rodina môže rozlúčiť so svojím milovaným!


Po markizáckom exfarmárovi (61) vyhlásili pátranie: Rodina prosí o POMOC... Nezvestný je už týždeň!


Gabriel Sajka, ktorého si Slováci mohli pamätať z tretej série markizáckej reality šou Farma, bol nezvestný od 8. 10. 2019. Po rodákovi z Levíc sa intenzívne pátralo, organizovali sa akcie, pri ktorých sa prečesávalo okolie mesta, no celé mesiace boli policajti bez jedinej stopy. 


Rodina nezvestného farmára (61) je zúfalá: Druhý pátracia akcia... Nikto ho neprišiel hľadať!


Až na Silvestra sa podarilo exfarmára nájsť. Bohužiaľ mŕtveho. „Práve sme dostali smutnú správu. Od 8. 10. 2019 nezvestný Gabriel Sajka z Levíc sa dnes našiel bez známok života,“ uviedol na svojej stránke Pohotovostný pátrací tím. Jeho telo objavili v oblasti Šiklóš, vzdialenej iba kúsok od Levíc, kde Gabriel býval.


Pátranie po nezvestnom exfarmárovi sa skončilo: Našli ho mŕtveho!


Od osláv nového roka ubehli už dva mesiace a až teraz rodina zverejnila informácie o poslednej rozlúčke. „S bolesťou v srdci oznamujeme všetkým príbuzným, priateľom a známym, že dňa 8. 10. 2019 nás navždy opustil milovaný brat a otec Gabriel Sajka. Posledná rozlúčka s drahým zosnulým bude v pondelok 2. marca 2020 o 14:00 na cintoríne v Leviciach,“ píše sa v smútočnom parte.

Keďže mal Gabriel len 61 rokov a bol objavený mŕtvy po mesiacoch nezvestnosti, bola zrejme nariadená pitva, ktorá mala vylúčiť cudzie zavinenie. Čo sa v osudný moment stalo, sa dnes už zrejme nedozvie nikto. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Dcéra Gabriela Sajku zverejnila na Facebooku smútočné parte.
Posledná rozlúčka s nezvestným
Zdroj: Facebook T.Š.


Galéria

Na Silvestra našli nezvestného Dcéra Gabriela Sajku zverejnila Gabriela Sajku našli na Gabriela Sajku hľadali od Gabriel Sajka sa zúčastnil

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články