Priznali TO sexi FOTKAMI: Slovenský raper chodí s českou herečkou | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Priznali TO sexi FOTKAMI: Slovenský raper chodí s českou herečkou

Anna Kaděrávková a Ján Strapec alias Strapo
Anna Kaděrávková a Ján Strapec alias Strapo
Zdroj: Intagram
13.10.2019 13:00

PRAHA - Už nejaký čas sa šepkalo, že česká herečka Anna Kaděrávková (22) tvorí pár s raperom Strapom (29). Na fotkách na sociálnej sieti ale jeho identitu skrývala... až doteraz! Obaja sa už priznali, že spolu žijú a milujú sa.


Anna Kaděrávková sa začiatkom septembra začala chváliť zamilovanými fotografiami, na ktorých ale jej partnerovi nebolo vidieť do tváre. Mnohí si však domysleli, že ide o rapera Strapa - Jána Strapca, ktorý spolupracoval na herečkinom novom filme Šťastný nový rok. 

Priznali TO sexi FOTKAMI:
Zdroj: Instagram A.K.

Dvojica tieto dohady nekomentovala, ale najnovšie sa obaja rozhodli vyjsť s pravdou von. Strapo zverejnil na svojom instagramovom účte ranný záber svojej lásky v úspornom pyžamku. Síce ju označil slovom "spolubývajúci", ale pridal aj heslo #zamilovaný. A svoju lásku na fotografii aj priamo označil menom, ktoré odkazuje na jej Instagram. 

Priznali TO sexi FOTKAMI:
Zdroj: Intagram

Herečka sa zas pochválila  záberom z bazéna, kde si prejavovali nežnosti. A tiež už identitu svojho partnera neskrývala. Prvýkrát tak oficiálne pre fanúšikov priznali, že sú spolu a ľúbia sa. 

Priznali TO sexi FOTKAMI:
Zdroj: Intagram


Galéria

Anna Kaděrávková a Ján Anna Kaděrávková najprv identitu Anna Kaděrávková a Ján Anna Kaděrávková a Ján

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články