Úraz slávneho Petra Jandu z Olympicu, z ktorého mrazí: Preboha, to čo sa mu stalo?! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Úraz slávneho Petra Jandu z Olympicu, z ktorého mrazí: Preboha, to čo sa mu stalo?!

Otec Marty Jandovej Petr mal nepekný úraz.
Otec Marty Jandovej Petr mal nepekný úraz.
Zdroj: TV JOJ/Instagram P.J.
08.10.2019 09:00

PRAHA - Tak toto je ako vystrihnuté zo zlého vtipu! Otec porotkyne jojkárskej šou Česko Slovensko má Talent Marty Jandovej (45), spevák Petr Janda (77), prežil poriadne nepekný úraz. Fotkou z nočného incidentu sa pochválil na sociálnej sieti a rovnako tak urobila aj jeho dcéra. Frontman kapely Olympic sa pobil s teroristom!


Petr Janda už dlhé roky patrí medzi obľúbených hudobníkov českej scény. Rovnako, ako jeho dcéra Marta Jandová, ktorú môžu diváci momentálne vídať na obrazovkách televízie JOJ. Obaja dostali do vienku poriadnu dávku zmyslu pre humor, keďže aj z obrovského a bolestivo vyzerajúceho monokla si vedia urobiť srandu.

Otec Marty Jandovej Petr mal nepríjemný úraz.
Úraz slávneho Petra Jandu
Zdroj: Instagram M.J.

Fotografiou s fialovým pravým okom sa pochválil frontman Olympicu na sociálnej sieti. K záberu pridal aj príbeh, ako k zraneniu prišiel. A toto človek len tak nevymyslí. Za všetkým je totiž poriadne akčný sen speváka, v ktorom sa pobil. Napokon však precitol až na zemi po páde z postele a monokel bol na ceste.

„Čo vám budem rozprávať. Bojoval som s tým teroristom, akoby mi šlo o život. Pri poslednom kopanci, ktorý som mu dal, som začul ranu a potom som sa prebudil. Pri nohách našej postele,” opísal vtipne vznik zranenia, z ktorého priam mrazí, Janda. Snáď sa dá čím skôr do poriadku a monokel mu raz-dva zmizne.

Petr Janda skončil po páde z postele s nepríjemne vyzerajúcim monoklom.
Úraz slávneho Petra Jandu
Zdroj: Instagram P.J.

Už sa vám niekedy podarilo počas spánku spadnúť z postele?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 863Galéria

Otec Marty Jandovej Petr Otec Marty Jandovej Petr Petr Janda skončil po Petr Janda má po Marta Jandová s otcom Marta a Petr Jandovci Úrazom sa nepochválil len

Nástroje k článkuFOTO: TV JOJ, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články