Známa jojkárka (26) konečne vyšla s pravdou von: Čaká dieťa s Orviskej ex (43)! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Známa jojkárka (26) konečne vyšla s pravdou von: Čaká dieťa s Orviskej ex (43)!

Slovenská herečka sa pochválila fotkou s tehotenským bruškom.
Slovenská herečka sa pochválila fotkou s tehotenským bruškom.
Zdroj: Instagram N.G.
01.10.2019 13:30

BRATISLAVA - Babyboom v slovenskom šoubiznise stále pokračuje. So sladkou správou sa pochválila slovenská herečka známa z jojkárskeho seriálu Vlci, Natália Germani (26). Už skôr sa pošuškávalo, že čaká dieťa s hudobníkom a expartnerom Alexandry Orviskej (35), Martinom Valihorom (43). Dohady teraz potvrdila.


Z Natálie Germani sa už čoskoro stane po prvý raz mama. O tom, že je tehotná a čaká dieťa s hudobníkom Martinom Valihorom, sa šuškalo už koncom júla. V čase, keď v súkromnom sanatóriu rodila Jasmina Alagič, sa tam totiž dvojica ukázala ruka v ruke. Dohady však ani jeden z nich nepotvrdil, ani nevyvrátil.

Napokon však s pravdou vyšla von budúca mamina. Tá na svoj instagramový profil zavesila fotografiu, kde pózuje pri vode a je jej jasne vidieť tehotenské bruško. „❤️x4,” napísala jednoducho k záberu, ktorý vytvorila nevlastná sestra jej dieťatka Viki, a nezabudla označiť aj svojho o 17 rokov staršieho partnera.

Natália Germani sa už čoskoro stane po prvý raz mamou.
Známa jojkárka (26) konečne
Zdroj: Instagram N.G.

Hudobník Martin Valihora už totiž jedno dieťa má. Dcérku mu pred takmer trinástimi rokmi porodila jojkárska moderátorka Alexandra Orviská. Viki sa tak už čoskoro dočká súrodenca a, ako sa zdá, s Natáliou má tínedžerka veľmi dobrý vzťah. Veď jedno zo štyroch srdiečok symbolizuje práve dcéru jej partnera.

Martin Valihora je otcom dvanásťročnej Viki, ktorú má s moderátorkou Alexandrou Orviskou.
Známa jojkárka (26) konečne
Zdroj: Instagram M.V.

Čo si myslíte, čaká dvojica chlapca alebo dievčatko?

Chlapčeka

124

Dievčatko

101

Počet hlasov: 225


Galéria

Slovenská herečka sa pochválila Natália Germani sa už Martin Valihora je otcom Natália Germani svojim rodičom Natália Germani si zahrala Natália Germani si strihla Natália Germani Martin Valihora sa čoskoro

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, TV JOJ, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články