°C

Streda, 8. júl 2020. Meniny má Ivan, zajtra Lujza.

Obrovský smútok tanečníka Laciho Strike-a: Smrť otca

Laci Strike prežíva chvíle smútku.
Laci Strike prežíva chvíle smútku.
Zdroj: Instagram L.S.
01.10.2019 10:30

BRATISLAVA - Laci Strike (45) patrí medzi najlepších tanečníkov na Slovensku a spolu s manželkou Anči už niekoľko rokov vedú k tancu ďalšie generácie. Hoci mu tanec robí radosť, momentálne prežíva rodák z Handlovej chvíle veľkého smútku. Prišiel o milovaného otca Ladislava (†69).


Ladislav Neuschl, ktorého už dlhé roky verejnosť pozná pod menom Laci Strike, je vo svete slovenského tanca hviezdou. Spoločne s manželkou Aničkou, ktorá mu je vo všetkom obrovskou oporou učia celé generácie tancovať. Hoci sa narodil v rodine baníka a robotníčky odevnej firmy, jeho to ťahalo k pohybu a rodičia ho podporovali. Teraz sa však na neho už obaja dívajú z neba.

Otec Laciho bol tým najlepším otcom a starkým, akého si mohli priať.
Obrovský smútok tanečníka Laciho
Zdroj: Instagram L.S.

Začiatkom roka 2017 sa rodák z Handlovej navždy rozlúčil s mamou Kamilou, a tak radosť z vnúčat Danka a Adamka ostala len Laciho otcovi Lasislavovi. Dnes však tanečník zverejnil dojímavý odkaz, ktorým dal svojmu otcovi zbohom. „Bol si ten najlepší otec a starký, akého sme si mohli priať. Ďakujeme Ti za všetko. Odpočívaj v pokoji, ocko," napísal Laci k spoločnej fotografii s milovaným tatkom.

Ako sám napísal, bol pre neho vždy vzorom. „Ja a otec. Jedna z mála našich spoločných fotiek, ktoré máme. Si môj vzor, otec. Mám ťa rád. Ďakujem. Nabudúce ti to poviem do očí...," zneli slová tanečníka ešte začiatkom júna. Lacimu aj celej rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Laci Strike navždy prišiel o milovaného otca.
Obrovský smútok tanečníka Laciho
Zdroj: Instagram L.S.


Galéria

Laci Strike prežíva chvíle Otec Laciho bol tým Laci Strike navždy prišiel Laci Strike prišiel o Pre Laciho Strike-a je Ladislav Neuschl svojich vnúčikov Otec Ladislav bol pre

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články