°C

Sobota, 22. február 2020. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

FOTO Prekvapivý pohľad na Andyho Krausa: Ukázal svoje tajné tetovania!

Andy Kraus odhalil detail zo svojho súkromia.
Andy Kraus odhalil detail zo svojho súkromia.
Zdroj: Jan Zemiar
10.09.2019 10:35

BRATISLAVA - Divákom, ktorí si včera zapli markizácky sitcom Susedia, sa naskytol zaujímavý pohľad. Do svojho súkromia ich totiž pozval sám scenárista a predstaviteľ Lászla, Andy Kraus (52). Odhalil svoje tajné tetovania.


Slovenský komediálny seriál Susedia baví divákov na televíznych obrazovkách už dlhé roky. Za ten čas sa jeho predstavitelia stretli s mnohými zábavnými situáciami. Tentokrát však tvorcovia seriálu zašli ešte ďalej a do deja zapojili aj veľmi intímne detaily zo života jedného z hercov.

V uplynulej epizóde sa totiž hlavní predstavitelia potužili alkoholom a odhodlali sa na šialenú vec. Nechali si vytetovať mená svojich detí. Anna, Voloďa, Zoja či Boris tak zdobili rôzne časti tiel Marty Sládečkovej, Petra Marcina a Andyho Krausa. Nie u všetkých však išlo o šikovný trik maskérov.

Seriáloví susedia sa nechali hromadne potetovať.
FOTO Prekvapivý pohľad na
Zdroj: TV MARKÍZA

„Pokým Marcinovi a Sládečkovej „vytetovali“ mená seriálové maskérky, Andy zapojil do deja sitkomu svoje vlastné tetovania – Boris – meno jeho syna a Zoja – meno jeho dcéry," prezradila pikošku zo zákulisia PR manažérka Ľudmila Ráceková. Andy Kraus skrýva svoje poklady na vnútornej strane ramien a v seriáli ich tentokrát ukázal v plnej paráde.

Tetovania Andyho Krausa neboli dočasné. Na ramenách má skutočne zvečnené mená svojich dvoch detí.
FOTO Prekvapivý pohľad na
Zdroj: TV MARKÍZA

Hercovi a scenáristovi už budúci mesiac pribudne do rodiny aj tretí potomok, dcérka Adelka, ktorú privedie na svet jeho priateľka Janka (33). Či a kam si dá Andy zvečniť jej meno, snáď tiež časom prezradí.

Dali by ste si spraviť podobné tetovanie aj vy?

67 % nie
áno 33 %

Hlasovalo: 253Galéria

Andy Kraus odhalil detail Seriáloví Susedia sa nechali Tetovania Andyho Krausa neboli U Marty Sládečkovej a Tetovania vznikli len dočasne Sitcom Susedia sa objavil

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články