Drobová s novým imidžom, Franeková s megarozparkom: Aha! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Drobová s novým imidžom, Franeková s megarozparkom: Aha!

Barbora Franeková a Gabriela Drobová sa v móde vyznajú.
Barbora Franeková a Gabriela Drobová sa v móde vyznajú.
Zdroj: Ján Zemiar,
28.08.2019 12:05

PRAHA - Prestížna modelingová súťaž Elite Model Look už pozná víťazov pre tento rok. V Španielskej sále pražského hradu, kde sa v utorok konalo finále, o nich rozhodla odborná porota. Na galavečere nechýbali ani známe tváre modelingového sveta a tiež slovenského a českého šoubiznisu.


Medzi pozvanými hosťami sa objavila aj Miss Slovensko za rok 2009 Barbora Franeková. Tá prítomných okamžite zaujala jemnou bielou róbou s hriešne vysokým rozparkom. I keď rozparky vedia mnohé dámy poriadne potrápiť, Barbora ten svoj ustrážila a v šatách tak pôsobila ako pravá dáma.

Barbora Franeková stavila na poriadne vysoký rozparok.
Drobová s novým imidžom,
Zdroj: Jan Zemiar

Z davu tentokrát jednoznačne vytŕčala riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová. Oranžovo-ružová kombinácia ju oživila a rozžiarila. Gabika sa navyše rozhodla pre zmenu účesu a vlasy si dala skrátiť až po plecia. Usmievavá blondínke to počas večera neskutočne pristalo.

Gabriela Drobová zvolila žiarivú farebnú kombináciu.
Drobová s novým imidžom,

Víťazmi súťaže Schwarzkopf Elite model look pre rok 2019 sa stali Sebastian Klimeš a Klára Binderová za Českú republiku, Slovensko budú na svetovom finále obhajovať Andrej Chamula a Charlotta Kušnírová. Ako to už v prípade Elite býva, aj tento rok sa im podarilo pre hostí i finalistov pripraviť nezabudnuteľný večer.

Víťazi Elite Model Look 2019
Drobová s novým imidžom,
Zdroj: Jan Zemiar

Redaktorky Topky.sk oblieka značka La sicilia


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články