°C

Štvrtok, 16. júl 2020. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Markizák Juraško ukázal svojho brata: To je ale podoba!

Roman Juraško má brata, ktorého určite nezaprie.
Roman Juraško má brata, ktorého určite nezaprie.
Zdroj: TV MARKÍZA
12.08.2019 12:00

BRATISLAVA - Markizácka moderátorka Diana Hágerová (29) poriadne pobavila fanúšikov na sociálnej sieti po tom, ako zverejnila fotografiu so svojím partnerom, taktiež markizáckym moderátorom Romanom Juraškom (40), a jeho bratom.


Moderátorov mladší brat Tomáš mu totiž akoby z oka vypadol. Rovnaké črty tváre, široký úsmev, ba dokonca aj rovnaké strnisko. To, že fešákov spájajú rovnaké gény, veru poprieť nemožno. A potvrdila to aj najnovšia selfie, ktorou sa pochválila jeho partnerka, Diana Hágerová. „Moji chlapci, moji Juraškovci. Podobajú sa?" opáčila Diana a veru, na reakcie nebolo treba dlho čakať. „Akoby ich jedna mater mala. Fešáci, neskutočná podoba," dali moderátorke za pravdu pobavení sledovatelia.

Markizák Juraško ukázal svojho
Zdroj: Instagram D.H.

Markizák Juraško ukázal svojho
Zdroj: FOTO: Instagram T.J.

Tomáš, ktorý už nejaký čas žije v ďalekej Austrálii, rád cestuje po svete, no cez leto sa pravidelne vracia za rodinou na Slovensko. Inak tomu nie je ani tento rok a bratia trávia spoločné chvíle na Liptove, odkiaľ pochádzajú. Spolu so zvyškom rodiny a s Tomášovou priateľkou Veronikou si užívajú výlety po okolí, či brázdia ulice mesta. 

Vidíte aj vy podobu medzi Romanom Juraškom a jeho bratom?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 559Galéria

Roman Juraško má brata, Roman Juraško, spolu s Aj mimiku majú Roman Brat Romana Juraška Tomáš Podobnosť s bratom, markizáckym

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram D.H., Instagram T.J., TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články