°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Slávny hollywoodsky pár dovolenkuje na Slovensku: Okúsili LUXUS aj domáce špeciality!

Michael Douglas a jeho manželka Catherine Zeta-Jones navštívili Bratislavu.
Michael Douglas a jeho manželka Catherine Zeta-Jones navštívili Bratislavu.
Zdroj: SITA/Photo by Chris Pizzello/Invision/AP
06.08.2019 09:00

BRATISLAVA / TATRY - Ak ste mali v posledných dňoch tochu voľného času a kus šťastia, možno sa vám podarilo v našich uliciach zachytiť hviezdy svetového formátu. Na Slovensko totiž zavítal jeden z najprominentnejších párov Hollywoodu.


Ak vám niekto povie, že pri prechádzke mestom videl Michaela Douglasa či jeho krásnu manželku Catherine Zeta Jones, nemusí nutne ísť o žart. Ako sme už včera informovali, hollywoodska herecká dvojica skutočne zavítala do našej krajiny a už niekoľko dní obdivujú krásy Slovenska. Ako väčšina zahraničných turistov, aj oni odštartovali svoju návštevu v Bratislave. A ako sa na hollywoodske hviezdy patrí, dopriali si len to najlepšie.

Slávny hollywoodsky pár dovolenkuje
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Ako sa nám podarilo zistiť, dve noci strávili v prezidentskom apartmáne jedného z bratislavských hotelov, kde sa cena za nocľah vyšplhá až na takmer 6-tisíc Eur! Oceneniami ovenčený apartmán, v ktorom nocoval napríklad aj cyperský prezident Nicos Anastasiades a otestovali ho aj hviezdy ako Sting, Larry King, Sinéad OConnor, Robie Williams či Nicky Minaj, sa nachádza na 10. poschodí. Okrem prepychových 280 metrov štvorcových navyše ponúka obrovskú terasu s výhľadom na Dunaj. Punc luxusu dopĺňajú ručne tkané koberce, kúpelňa s ónyxovou podlahou či vírivka, pod ktorou sú dlaždice rovno z 24-karátoveho zlata.

Slávny hollywoodsky pár dovolenkuje
Zdroj: GH River Park

Na jednu z najkrajších herečiek sveta dokonca čakal aj unikátny darček. „Bolo pre nás cťou sa o nich postarať a podarovať im symbol nášho hotela - ružu od známej umelkyne Gordany Turuk," povedal Branislav Kačkovič, riaditeľ hotela Grand Hotel River Park, ktorý patrí do siete Marriott International. Podľa jeho slov bola kráska z darčeka úprimne nadšená.

Slávny hollywoodsky pár dovolenkuje
Zdroj: GH River Park

Slávny hollywoodsky pár dovolenkuje
Zdroj: GH River Park

Okrem toho otestovali Michael a Catherine aj slovenskú kuchyňu. Navariť si pre nich trúfol hviezdny Jaroslav Žídek. „Ochutnali bôčik, sumca, foie gras aj jahňacie s hráškom. Všetko im veľmi chutilo. Ale najviac im, myslím, zachutili naše domáce marhuľové gule," prezradil poctený séfkuchár.

Slávny hollywoodsky pár dovolenkuje
Zdroj: GH River Park

Manželia ešte v pondelok popoludní odleteli súkromným vrtuľníkom do Tatier. Ako dlho sa v našich horách zdržia, zatiaľ známe nie je.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: GH River Park, Vlado Benko

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články