Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Dcéra Borisa Kollára oslavovala 18. narodeniny: Poriadne sa odviazala... Horúce bozky so ženou!

Dcéra Borisa Kollára sa poriadne odviazala!
Dcéra Borisa Kollára sa poriadne odviazala!
Zdroj: Vlado Anjel
28.06.2019 10:35

BRATISLAVA - Boris Kollár (53) už niekoľkokrát po sebe vzal do spoločnosti svoju najstaršiu dcéru Alexandru Horňákovú a len slepý by nevidel, že je z nej už poriadne vyspelá mladá dáma. Saša len pred pár dňami oslávila narodeniny a tak jej v občianskom konečne svieti status dospelá. A na svojej oslave sa poriadne odviazala!


Dcéra podnikateľa a multiotecka Borisa Kollára Alexandra už dávno nie je nevinným dievčatkom. Sama Saša niekoľkokrát dráždila zábermi v tangáčoch. Veď postavu na to má. Pred pár dňami oslávila narodeniny a to hneď tie najvytúženejšie každého tínedžera. Dospelosť.

Alexandra Horňáková oslávila dospelosť.
Dcéra Borisa Kollára oslavovala
Zdroj: Instagram A.H.

A poriadne si oslavu užila. Najprv v kruhu rodiny s chutnou tortou, čím sa pochválil aj pyšný otec a na svoj Instagram zavesil jej fotku s veľavravným popisom. „Volám sa Alexandra a dnes mam 18 r., čo znamená, že legálne môžem robiť všetko to, čo som robila už od 15-ich. (postreh otca),“ napísal k záberu Boris.

A ako sa na správnu čerstvú dospeláčku patrí, oslávila narodeniny vo veľkom štýle aj s kamarátkami. Záberom zo žúrky sa Saša pochválila sama a mnohým mužom muselo pri pohľade naň zabehnúť. Oslávenkyňa si vymieňala horúce bozky s kamarátkou Zuzanou. Do dospelosti tak vkročila správnou nohou.

Na narodeninovej párty si Alexandra vymieňala bozky s kamarátkou.
Dcéra Borisa Kollára oslavovala
Zdroj: Instagram A.H.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Dcéra Borisa Kollára sa Alexandra Horňáková oslávila dospelosť. Na narodeninovej párty si Alexandra už je dospelá. Alexandra Horňáková je najstaršou Alexandra Horňáková predvádzala na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Vlado Anjel, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články