°C

Pondelok, 17. február 2020. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Celebritný žúr v centre Bratislavy: Alkohol tiekol potokom!

Nový koktailový bar v centre Bratislavy vás zaručene prekvapí.
Nový koktailový bar v centre Bratislavy vás zaručene prekvapí.
Zdroj: Ján Zemiar,
15.05.2019 12:30

BRATISLAVA - V utorok večer sa v priestoroch hotelu v centre Bratislavy konala prominentná párty pri príležitosti otvárania jedinečného koktailového baru. Na Hviezdoslavovom námestí námestí sa zišlo množstvo prominentných tvárí, ktoré si prišli vychutnať renovovaný podnik a vyskúšali aj nejaké tie lahodné drinky…


Program akcie bol naozaj výnimočný. Kým pri podobných udalostiach sa väčšinou prominenti zídu, aby si poklebetili pri poháriku šampanského, v utorok mali postarané aj o nevídaný zážitok. Akciu otvárala manažérka eventu, modelka Veronika Husárová. Keď priviedla hostí do vynovených priestorov hotelového baru, mnohým doslova spadla sánka. 

Celebritný žúr v centre
Zdroj: Jan Zemiar

Bar je totiž okrem netypického interiéru výnimočný aj svojou ponukou miešaných drinkov. Osobnosti ako Vlado Voštinár, Fero Mikloško, Bruno Ciberej, Jana Mutňanská a mnohí ďalší dostali počas večera možnosť vychutnať si niekoľko miešaných nápojov, ktoré boli pripravované barmanskou špičkou priamo pred ich očami.

Po ochutnávke nasledovala voľná zábava a ak by si niekto pomyslel, že po takejto ochutnávke sa večer zvrhol, bol by na omyle. Prominenti odchádzali vyslovene na „slušákov“, no zato s parádnym zážitkom, aký sa len tak nevidí. Viac sa dozviete už čoskoro prostredníctvom našich videorozhovorov, kde zistíte napríklad aj to, kam zmizla herečka Milena Minichová, aký je obľúbený drink Fera Mikloška či to, kedy sa modelka Jana Mutňanská konečne dostane pod čepiec!

Obľubujete miešané drinky?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1513Galéria

Nový koktailový bar v Pozvaní hostia sa v Súčasťou programu bola aj Akciu mala pod palcom Návrhár Fero Mikloško si Na otvorení sa ukázala Bruno Ciberej Moderátor Vlado Voštinár prišiel

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články