Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Herečka Haasová na klinike krásy: Nechala sa vylepšiť!

Zuzana Haasová
Zuzana Haasová
Zdroj: Jan Zemiar
30.04.2019 13:30

BRATISLAVA - Hoci ešte nemá ani štyridsať, dbá o seba a raz za čas sa Zuzana Haasová (38) zverí do rúk odborníkov na estetickú medicínu. I keď patrí medzi usmievavé osoby, ktoré sa snažia užívať si život plnými dúškami, po prekážkach, ktorými si prešla, dostala zabrať aj jej pleť, a tak sa rozhodla nechať sa vylepšiť.


Herecké povolanie si vyžaduje, aby sa o seba či už ženy, alebo aj muži starali. Hoci mejkap zakryje veľa, nie je všemožný. A tak musia raz za čas naše známe tváre z divadla a televízie zveriť svoju vizáž do rúk odborníkov. Rovnako, ako to urobila Zuzana Haasová.

Zuzana Haasová berie život so všetkým, čo k nemu patrí.
Herečka Haasová na klinike
Zdroj: Instagram Z.H.

Herečka, ktorá sa kedysi pravidelne objavovala na obrazovkách JOJ-ky v dennom seriáli Panelák, zamierila na kliniku estetickej medicíny. Ako sama povedala, starajú sa o ňu už siedmy rok. „Je to to najlepšie rozhodnutie," tvrdí s úsmevom Zuzka.

Čo si však blondínka s neľahkým životným osudom nechala na klinike urobiť? „Po nešťastnom pôrode, rôznych operáciách a neustálymi zmenami hormónov som si po dohovore s pani doktorkou „refreshla“ pleť," prezradila nám Haasová. Svoj zovňajšok vkladá do rúk odborníkov pravidelne. „Keďže pravidelne chodím na oxy, profacial a ozon, moja pleť je čistá a dezinfikovaná," hovorí spokojná herečka.

Zuzana Haasová zamierila nedávno na kliniku estetickej medicíny.
Herečka Haasová na klinike
Zdroj: Jan Zemiar

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články