Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Evelyn SEXI ako nikdy predtým: Selfie bez trička!

Eva Evelyn Kramerová
Eva Evelyn Kramerová
Zdroj: Instagram E.K.
16.03.2019 13:00

PRAHA - Eva Kramerová (28) alias Evelyn odhadzuje zábrany! Komička navštívila Prahu a svojim sledovateľom na sociálnej sieti poslala pikantný pozdrav. Odhaliť sa rozhodla viac, než je u nej zvykom.


Herečka, komička a moderátorka Evelyn je už nejaký čas single a vyzerá to, že mužov momentálne nerieši. A život bez partnera jej evidentne prospieva. Blondínke sa mimoriadne darí nielen v pracovnej oblasti, ale navyše vyzerá poriadne sexi. A rozhodla sa to všetkým ukázať!

Evelyn SEXI ako nikdy
Zdroj: Instagram E.K.

Evelyn nedávno navštívila Prahu, kde spolu v herečkou Ester Geislerovou zavítali do rádia, aby tam porozprávali o novej komédií Lovenie, ktorá sa už čoskoro dostane do našich kín. V nej si Evelyn zahrala jednu z hlavných postáv. V hotelovej izbe sa Evelyn ale poriadne odviazala a fanúšikom poslala ranný pozdrav. Na sociálnej sieti zverejnila fotku, kde je odetá len v čipkovanej podprsenke a odhalila tak svoje prednosti. Pozdravom určite potešila nejedno mužské oko.

Evelyn už v minulosti pózovala v plavkách, no záber v spodnej bielizni patrí určite k tým najodvážnejším. A treba uznať, že jej to skutočne pristane.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Eva Evelyn Kramerová Evelyn vytasila prsia na Eva Kramerová je v Vzťah s priateľom je Evelyn zahviezdi v komédii Hlavnú úlohu si strihne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram E.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články