Škandál s koncertom Nicki Minaj: Promotér prezradil celú pravdu... Za TOTO hviezda zaplatí! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Škandál s koncertom Nicki Minaj: Promotér prezradil celú pravdu... Za TOTO hviezda zaplatí!

Nicki Minaj
Nicki Minaj
Zdroj: Instagram
26.02.2019 05:45

BRATISLAVA – Uplynulý piatkový večer americká hviezda rapovej scény Nicki Minaj (36) sklamala mnohých fanúšikov na Slovensku. Očakávaný koncert totiž raperka na poslednú chvíľu zrušila a nevystúpila. Odvolávala sa pritom na elektrinu v budove. Teraz však prehovoril promotér z agentúry, ktorý prezradil celú pravdu o jej manieroch, zrušení aj o ďalších krokoch, ktoré voči nej podniknú.


Fanúšikovia Nicki Minaj najprv hodiny čakali na príchod hviezdy a nakoniec im ostali oči pre plač. Raperka svoj koncert zrušila, pričom tvrdila, že problém je s elektrinou na štadióne Ondreja Nepelu. Vyšla na pódium a prítomným sa prihovorila. Spolu s ňou však na pódiu stál aj promotér z agentúry, ktorý mal jej slová preložiť. Sám však vedel, že speváčka klame, a tak namiesto prekladu povedal holú pravdu.

Začiatok koncertu Nicki Minaj sa mal posunúť kvôli meškajúcim kamiónom z Mníchova.
Škandál s koncertom Nicki
Zdroj: Instagram/Topky.sk

Už na príchode hviezdy sa totiž organizátorom na Slovensku veľa vecí nezdalo, počnúc časom, kedy mal koncert začať, cez techniku, zvukovú skúšku až po slová, s ktorými promotéra posielali na pódium. „Prišlo mi to ako nezmysel, že mi ten jej agent hovorí, že choď hore a privítaj ju na tom stagi. A pýtam sa ho, čo potom, keď ju privítam?“ prezradil Andrej Kratochvíľ z agentúry pre portál Ruka hore.

Odpoveďou bolo, že raperka potom vystúpi, no opak bol pravdou. Andrej totiž zachytil aj slová, ktoré agent povedal Nicki. „Vyjdeš hore a povieš, že šou nebude,“ počul Kratochvíl člena jej tímu a postavil sa proti tomu, že ju bude na pódiu vítať. Američanka tak musela vyjsť pred ľudí a rovno oznámiť, kde je problém a promotér mal prekladať.

Hviezda sa odvolávala na to, že elektrina na štadióne nezvláda jej techniku a preto sa koncert neuskutoční. To však bolo klamstvo, a práve preto sa rozhodol Kratochvíl preklad upraviť podľa skutočnosti. Problémom bol totiž tím Nicki Minaj, ktorý si zastrešoval v zásade celú produkciu a je zrejmé, že niečo zanedbali. „Koncert sa neuskutočnil výlučne z chyby produkcie Nicki Minaj. Naša agentúra zabezpečila všetko, čo jej management poslal v požiadavkách, od techniky, ľudí až po zariadenie šatní,“ vyjadril sa pre topky.sk Andrej Kratochvíl.

Majk Spirit sa snažil raperku presvedčiť, nech vystúpi.
Škandál s koncertom Nicki
Zdroj: Instagram

Speváčka sa pritom snažila celé pochybenie hodiť na slovenskú stranu a promotéra. Ten však prezradil aj to, že Nicki mala veľký problém aj s tým, že koncert nebol vypredaný, a tak musela agentúra kupovať špeciálne fólie a zakrývať nimi prázdne sektory na štadióne. Keďže agentúra nepochybila a všetko sa udialo najmä kvôli ješitnosti raperky, podniknú voči nej aj kroky.

„Keďže koncert bol zrušený z dôvodu chýb americkej strany, nemajú nárok na honorár, ktorý im bol vyplatený už pred samotným vystúpením, čiže riešime jeho vrátenie. Svoj záväzok s vracaním vstupného si samozrejme splníme, ako aj s vyplatením všetkých nákladov spojených s koncertom,“ povedal nám Kratochvíl.

Po Bratislave mala Nicki Minaj odohrať ďalšie koncerty u našich susedov. Počas víkendu nakoniec zvládla vystúpenie v Poľskom Lodži a pondelok mal patriť Budapešti. Už poobede však musel organizátor posunúť čas začiatku, pretože raperkin tím nestíhal prepraviť kamióny s technikou. A tak sa už počas dňa mnohí obávali, aby sa nezopakoval piatkový scenár z Bratislavy.

Nicki Minaj svoj koncert v Bratislave zrušila.
Nicki Minaj
Zdroj: SITA

Patríte medzi fanúšikov Nicki Minaj?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 10335Galéria

Nicki Minaj Začiatok koncertu Nicki Minaj Majk Spirit sa snažil Nicki Minaj svoj koncert

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články