Čobejová skončila v nemocnici: Dochrámala sa na horách... OPERÁCIA! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Čobejová skončila v nemocnici: Dochrámala sa na horách... OPERÁCIA!

Herečka Michaela Čobejová
Herečka Michaela Čobejová
Zdroj: Jan Zemiar
10.01.2019 10:40

ŠTRBSKÉ PLESO - Zimné radovánky sa neskončili šťastne pre Michaelu Čobejovú (48). Tá trávila zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách spolu s rodinou a priateľmi, kde strávili niekoľko príjemných dní. Posledná jazda však pre herečku nedopadla dobre. Skončila v nemocnici a museli ju ratovať chirurgovia!


Sympatická herečka začala Nový rok naozaj rozprávkovo. S blízkymi a v lone krásnej slovenskej prírody si užívala sneh a relax. Od Silvestra sa s fanúšikmi delila o krásne momentky zo zasnežených slovenských hôr, kde sa venovali nielen prechádzkam, ale aj zimným športom. „Od malička som túžila lyžovať, vzhľadom na to, že najbližší kopec bol Pezinská baba a v zime sme teda preferovali korčule na zmrznutom petržalskom ramene, ten sen si plním až teraz. Děkuji ti, osude", prezradila na sklonku roka prostredníctvom sociálnej siete.

Čobejová skončila v nemocnici:
Zdroj: Instagram M.Č.

Nanešťastie, zimná idylka sa pre herečku neskončila tak, ako dúfala. Svedčí o tom jej najnovšia fotografia. Zasnežené hory musela vymeniť za interiér nemocnice a celú ľavú nohu jej pokrýva obväz a ortéza. Osudnou sa jej stala posledná jazda, pravdepodobne na vytúžených lyžiach. Tá dopadla veľmi nešťastne a odnieslo si to hlavne ľavé koleno.

Herečka skončila v nemocnici, kde sa musela podrobiť operácii potrhaného väziva. Aj keď situáciu, zdá sa, zvláda bravúrne, vyzerá to, že nepríjemný zážitok v nej prebudil akúsi poverčivosť. „Nikdy ale naozaj nikdy na lyžovačke nehovorte, toto je posledná jazda!" pripísala svoje varovanie k hrozivo vyzerajúcej fotografii.

„Spadla som na poslednej jazde na lyžiach na Štrbskom. Roztrhla som si úpon v kolene. Mám po operácii kolena. Už som doma", prezradila nám krásna herečka detaily o nepríjemnej skúsenosti. Prajeme skoré uzdravenie.

Ste poverčivý/-á?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 299Galéria

Herečka Michaela Čobejová Michaela Čobejová si s Michaele Čobejovej učarovali lyže. Michaela Čobejová prekvapila hrôzostrašnou Herečka Michaela Čobejová bude

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza, Instagram M.Č.,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články