Moderátor Junior je na roztrhanie: Nová úloha v Mojej mame a... JOJka ho obsadila do ďalšieho projektu! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Moderátor Junior je na roztrhanie: Nová úloha v Mojej mame a... JOJka ho obsadila do ďalšieho projektu!

Junior divákov prekvapil novou úlohou.
Junior divákov prekvapil novou úlohou.
14.12.2018 12:30

BRATISLAVA - Milan Zimnýkoval sa pred Vianocami nezastaví. Spíker a moderátor okrem práce v rádiu stíha aj natáčanie televíznych relácií. Najnovšie sa objavil v obľúbenom Inkognite a novú úlohu si strihol aj v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja.


Junior je už nejaký čas známy hlavne z relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja kde pôsobí ako moderátor. Včera ale prekvapil netradičnou úlohou. Po neuveriteľných osemsto osemnástich epizódach sa divákom predviedol konečne aj v úlohe kuchára. Pri varení ho dirigoval úspešný šéfkuchár Martin Korbelič. Ak by ste čakali, že v roli moderátora sa objaví niekto iný, mýlite sa. Junior musel zvládnuť oboje.

Diváci, ktorí chceli vidieť variť samotného Juniora, sa tak nakoniec dočkali. „Keď som sa stal súťažiaci z moderátora, tak som sa zmenil. Začal som viac behať, začal som viac dýchať a zrazu mi začal bežať čas oveľa rýchlejšie,“ opísal s úsmevom Junior svoje pocity zo zmeny. Jeho nová úloha bola len symbolická, išlo totiž o jednu z posledných 820 epizód úspešnej šou pred dlhšou prestávkou.

Moderátor Junior je na
Zdroj: Instagram M.Z.

Juniorovi fanúšikovia však smutní nezostanú. Už včera večer sa pre zmenu objavil v ďalšom úspešnom projekte JOJky. Získal jedno zo štyroch horúcich kresiel v šou Inkognito, kde sa spolu s kolegom Marcelom Forgáčom a zabávačmi Michalom Hudákom a Marianom Čekovským snažil uhádnuť netradičné povolania hostí. Čisto pánska zostava zjavne divákov potešila a včerajšia epizóda Inkognita si hneď vyslúžila chválu. „Zatiaľ najlepšia kombinácia hádajúcich,“ napísal divák Patrik. „Takáto zostava by mala zostať natrvalo,“ pridala sa pani Alena.

Moderátor Junior je na
Zdroj: Instagram M.Z.

S otázkou, či bola Juniorova účasť len výnimočná, alebo sa nakoniec udomácni práve v Inkognite, sme oslovili aj samotnú televíziu. „Spoluprácu s Milanom Juniorom Zimnýkovalom v relacii Inkognito nevylučujeme,“ vyjadrila sa PR manažérka TV JOJ Katarína Gajdošíková.

Páčil sa vám Junior vo včerajšom Inkognite?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 617Galéria

Junior divákov prekvapil novou Moderátor Milan Junior Zimnýkoval Pánska zostava v Inkognite Milan Junior Zimnýkoval varil Milan Junior Zimnýkoval si Milan Junior Zimnýkoval zasadol Zostane Milan Junior Zimnýkoval Diváci si pánsku zostavu

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Instagram MZ, Facebook Inkognito

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články