1. česko-slovenská topmodelka (53) stratila zábrany: Úplne NAHÉ zábery... Vidno jej všetko! | Topky.sk

Sobota, 25. máj 2019. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

1. česko-slovenská topmodelka (53) stratila zábrany: Úplne NAHÉ zábery... Vidno jej všetko!

Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
Zdroj: New Beauty
15.11.2018 00:10

LOS ANGELES - Pavlína Pořízková (53) síce žije v Amerike, vyrastala vo Švédsku, ale pochádza z Českej republiky, kde sa narodila. Ako prvej z vtedajšieho Česko-Slovenska sa jej podarilo vstúpiť do vôd svetového modelingu, kde rozbehla kariéru topmodelky. A naplno by sa tejto profesii mohla venovať dodnes. Na sociálnu sieť Instagram totiž vešia jednu nahú fotku za druhou. A napriek tomu, že prah 50-ky prekročila už pred tromi rokmi, stále vyzerá super!


Meno Pavlíny Pořízkovej je neodmysliteľne späté s plavkovým vydaním Sports Illustrated. Ako prvej z vtedajšieho Česko-Slovenska sa jej podarilo preraziť vo vodách svetového modelingu a dokonca sa ocitnúť v špeciálnom vydaní športového magazínu. Odvtedy uplynuli azda aj 3 desiatky rokov... No rodáčka z Českej republiky svojím výzorom ohuruje dodnes. 

Nedávno totiž nafotila sériu poriadne šteklivých fotiek pre taliansky módny časopis Celebrating Made in GRAZIA. A snímkami sa teraz postupne pýši na sociálnej sieti Instagram. Jej profil je doslova zaplavený intímnymi snímkami, ktoré plavovláskino nahé telo zachytávajú v plnej kráse. Prsia, zadok aj tie najintímnejšie partie musela pred zverejnením na webe cenzurovať. 

Pavlína Pořízková sa na sociálnej sieti Instagram pýši takýmito sexi fotkami.
1. česko-slovenská topmodelka (53)
Zdroj: Instagram P.P./Celebrating Made in Grazia

Vyzerá podľa vás Pavlína Pořízková dobre?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1007Galéria

Pavlína Pořízková Pavlína Pořízková sa na Pavlína Pořízková sa na Pavlína Pořízková sa za Pavlína Pořízková je prvou Pavlína Pořízková v plavkovom Pavlína Pořízková

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram P.P., New Beauty, Instagram P.P./Celebrating Made in Grazia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články