°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Zdravotný stav Janka Kronera sa rapídne zhoršil: Rýchly prevoz do nemocnice!

Ján Kroner opäť skončil v nemocnici.
Ján Kroner opäť skončil v nemocnici.
06.11.2018 00:02

BRATISLAVA - Vážne psychické problémy sa opäť podpísali na Jankovi Kronerovi (62). Obľúbený herec s nimi bojoval už v minulosti a práve kvôli nim sa vytratil z televíznych obrazoviek a divadelných dosiek. Hoci diváci dúfali, že po zlepšení zdravotného stavu ho opäť uvidia hrať, nedočkali sa. Jeho zdravie je znova na vážkach a skončil v nemocnici!


Seriálového Miňa Demoviča z Profesionálov trápi zdravie už pár rokov. Psychické problémy ho neraz dohnali do nemocnice či na liečenie. Svoj zdravotný stav zveril do rúk odborníkov psychiatrického zariadenia v Pezinku a Kežmarku a podstúpil aj ambulantnú liečbu.

Kvôli psychickým problémom bol už neraz hospitalizovaný.
Zdravotný stav Janka Kronera

S ťažkým osudom psychicky chorého pomáhala hercovi najbližšia rodina. U sestry Jany, ktorá býva v Považskej Bystrici, strávil niekoľko rokov. Na čas sa ho ujal aj syn Jakub. Hoci na jar tohto roku skončil v domove sociálnych služieb v Petržalke a jeho stav sa javil ako lepší, dnes je všetko opäť inak.

Zdravotné problémy herca sa údajne zhoršili potom, ako opustil zariadenie a odišiel bývať do bratislavského bytu. „Janko na tom začal byť veľmi zle. Syn Jakub a exmanželka museli dokonca zavolať záchranku, aby mu pomohla,“ povedal zdroj denníku Nový Čas. Okrem záchranárov prišli aj policajti, ktorí zdravotníkom pomáhali dostať sa do bytu Kronera.

Kronerov zdravotný stav sa opäť zhoršil a skončil v bratislavskej nemocnici.
Zdravotný stav Janka Kronera

V utorok večer 30. októbra okolo deviatej vzala herca sanitka do nemocnice. Pre jeho vážny zdravotný stav bol hospitalizovaný v Univerzitnej nemocnici v Bratislave. Ostáva len dúfať, že obľúbený doktor Andrej Sýkora z Ordinácie v ružovej záhrade sa opäť postaví na nohy a po zdravotnej stránke na tom bude lepšie.

Janka Kronera podporuje jeho rodina.
Zdravotný stav Janka Kronera

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Ján Kroner opäť skončil Kvôli psychickým problémom bol Kronerov zdravotný stav sa Janka Kronera podporuje jeho Janka Kronera si mnohí

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články