Kollár sa pustil do výzoru Kucherenko: Silvia ho totálne odfajčila! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Kollár sa pustil do výzoru Kucherenko: Silvia ho totálne odfajčila!

Boris Kollár a Silvia Kucherenko
Boris Kollár a Silvia Kucherenko
Zdroj: TASR/Vlado Anjel
31.10.2018 12:00

BRATISLAVA - Neodpustil si komentár! Silvia Kucherenko (36) viac-menej pravidelne čelí rôznym narážkam na svoj výzor. Komentáre si väčšinou odnášajú jej napumpované pery, ktoré sa ľuďom buď páčia, alebo im prídu absolútne cez čiaru. Tentokrát si však do jej výzoru nerypol nikto z jej bežných sledovateľov na sociálnych sieťach. Odkaz jej poslal sám Boris Kollár!


A jeho poznámka nemá nič spoločné s napichanými perami. Multioteckovi sa nepozdáva jej postava. Blondínka totiž na Instagrame zverejnila fotografiu zo sauny, na ktorej je takmer nahá. Jediné, čo ju ako-tak zahaľuje, sú nohavičky. Zvyšok tela však veselo vystavila na obdiv.

Záber na jej štíhlu postavu nenechal chladným spomínaného Kollára. „Sisa, mala by si začať jesť, toto už je veľa,“ napísal jej politik na rovinu svoj názor. „Boris, ja som spokojná. Však nemusím sa ti páčiť,“ odkázala mu späť Kucherenko. Známy milovník si vzápätí odniesol kritiku od jej fanúšikov, keďže on sám údajne vyhľadáva štíhle ženy.

Borisom Kollárom pohla fotografia polonahej Silvie Kucherenko. Blondínka sa mu zdá byť až príliš štíhla.
Kollár sa pustil do
Zdroj: Instagram S.K.

Do debaty sa zapojili aj fanúšikovia.
Kollár sa pustil do
Zdroj: Instagram S.K.

Kollár sa ale bránil, že svoju poznámku vôbec nemyslel v zlom „Nejde o páčenie, ale o zdravie. Neútočím, len konštatujem,“ vyjadril sa. Napokon sa ale so Silviou zhodli, že v podstate ide iba o vec vkusu. „To áno, každý ma rád niečo iné. To máš pravdu,“ dodal na záver v debate s blondínkou, ktorá hovorí, že sa stravuje úplne normálne, akurát si dáva pozor na prejedanie sa.

Myslíte si aj vy, že by Silvia mala pribrať?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1767Galéria

Boris Kollár a Silvia Borisom Kollárom pohla fotografia Do debaty sa zapojili Silvia Kucherenko Silvia Kucherenko Silvia Kucherenko

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Vlado Anjel, TASR, Instagram S.K.,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články