Divoký žúr celebrít: Odviazané tance Müllerovej a Juraška, aj moderátor s hlavou na silikónových b(.)(.)mbách! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Divoký žúr celebrít: Odviazané tance Müllerovej a Juraška, aj moderátor s hlavou na silikónových b(.)(.)mbách!

Takto sa slovenské celebrity zabávali na exkluzívnej žúrke
Takto sa slovenské celebrity zabávali na exkluzívnej žúrke
Zdroj: Jan Zemiar
13.09.2018 09:00

BRATISLAVA - Tak tomuto sa povie poriadna žúrka! V utorok večer sa v priestoroch luxusnej reštaurácie pri Dunaji konala exkluzívna VIP párty. Krst nového parfumu známej kozmetickej značky si nenechalo ujsť množstvo tvárí slovenského šoubiznisu, ktoré sa v noci poriadne odviazali. Aha, čo postvárali!


Bujarú zábavu spustilo napumpované vystúpenie Dary Rolins a jej dvoch tanečníc. Tóny notoricky známych piesní rozohnili snáď každého a už po pár piesňach sa na parkete zvŕtal moderátor Roman Juraško či herečka Karin Haydu.

Poriadne divoké tance predviedli aj moderátorka Soňa Müllerová či herečka a speváčka Lucia Lužinská, ktoré by svojimi kreáciami a výdržou mohli pokojne konkurovať aj dvadsiatničkám, a po koncerte sa hodnú chvíľu pod pódiom zvŕtali spolu s Darou.

Dara Rolins na krste nového parfumu rozprúdila poriadnu zábavu.
Divoký žúr celebrít: Odviazané
Zdroj: Jan Zemiar

Takto sa s Darou na parkete zvŕtala moderátorka Soňa Müllerová
Divoký žúr celebrít: Odviazané
Zdroj: Jan Zemiar

Už na prvý pohľad sa dobre bavili aj moderátor Michal Sabo, ktorého sme našli v spoločnosti bývalej playmate Martiny Štrbovej – dnes je pod menom Martina Glaser známa ako vizážistka z relácie Nákupné maniačky. Tí sa zábavou nechali strhnúť natoľko, že prítomným sa v jednu chvíľu naskytol pohľad na to, ako moderátor brunetke napchal hlavu do hlbokého výstrihu, z ktorého jej vykúkali napumpované silikóny.

Za celou situáciou však netreba hľadať nič iné ako výbornú náladu a dlhoročné priateľstvo. Koniec-koncov, slovenské známe tváre na VIP akcii dokázali, že aj oni sa v súkromí bavia rovnako ako bežní ľudia a na nič sa nehrajú.

Michal Sabo skontroloval, čo nosí vo výstrihu vizážistka Martina Glaser.
Divoký žúr celebrít: Odviazané
Zdroj: Jan Zemiar

Víru výbornej zábavy podľahli aj Roman Juraško, Karin Haydu či speváčka Lucia Lužinská.
Divoký žúr celebrít: Odviazané
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články