°C

Utorok, 1. december 2020. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Hollywoodsky herec John Malkovich šokoval: Na Slovensku má rodinu, nikdy ju nevidel!

John Malkovich
John Malkovich
Zdroj: Vlado Anjel
24.08.2018 12:02

BRATISLAVA - Prišiel sem pracovne a našiel stratených príbuzných! Keď na Slovensko doletel hollywoodsky herec John Malkovich (64), absolútne netušil, že tu na neho čaká aj niečo úplne iné, ako len povinnosti. Nachádzajú sa tu totiž jeho rodinní príslušníci, ktorých nikdy nevidel!


Dva dni pred tlačovou konferenciou k hudobnému festivalu sa ozvali príbuzní Johna Malkovicha zo Slovenska, ktorí sa s ním chcú stretnúť. Niet sa čo čudovať. Byť hoci len vzdialenou rodinou hollywoodskej hviezdy nie je niečo, čím sa môže pýšiť každý. Kým niekto by možno očakával, že herec svetového formátu si na kontakt s „obyčajnými“ ľuďmi čas nenájde, opak je pravdou.

John Malkovich má na Slovensku príbuzných.
Hollywoodsky herec John Malkovich
Zdroj: Vlado Anjel

John by svojich príbuzných, ktorí si kúpili lístok na jeho dnešné predstavenie, spoznal rád osobne „Rád sa s nimi stretnem. Čudujem sa, že sa ku mne priznávajú,“ povedal s úsmevom Malkovich, ktorý tak dnes rozhodne pár ľuďom splní jeden z najväčších životných snov. 

Prečítajte si tiež: John Malkovich je v Bratislave. V Starej tržnici predstaví Rozpravu o slepcoch

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

John Malkovich John Malkovich má na John Malkovich na tlačovej John Malkovich na tlačovej John Malkovich na tlačovej John Malkovich na tlačovej John Malkovich na tlačovej John Malkovich na tlačovej

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články