Trapas v Teleráne: Fúúúj, to čo si povedal?! | Topky.sk

Utorok, 19. marec 2019. Meniny má Jozef, zajtra Víťazoslav.

Trapas v Teleráne: Fúúúj, to čo si povedal?!

Tomáš Juríček
Tomáš Juríček
Zdroj: TV MARKÍZA
10.08.2018 13:00

BRATISLAVA - Brbty a živé vysielanie sú vernými spoločníkmi. Presvedčil sa o tom, aj moderátor Tomáš Juríček (32) vo štvrtkovom Teleráne. Namiesto slova vyspať mu z úst vyšlo niečo úplne iné, vulgárnejšie.


Už viac než rok je súčasťou markizáckeho Telerána aj Tomáš Juríček. Moderátor je divákom sympatický a vstáva sa im s ním naozaj príjemne. Lenže... Aj majster tesár sa niekedy utne. 

Ako nás upozornil náš čitateľ, pri pozeraní štvrtkového vydania rannej relácie sa dobre pobavil. „Fakt som sa pučil od smiechu, v živote som nepočul v televízii väčší brbt,” napísal nám. Situácia sa odohrala, keď sa moderátor rozprával s odborníkom o aktuálnych horúčavách. 

Trapas v Teleráne: Fúúúj,
Zdroj: TV MARKÍZA

Po vysokých denných teplotách prišli na pretras tropické noci. „Ten bezsenný spánok niektorí prežívajú už niekoľko dní a nie a nie sa dobre vysra... ehm, vyspať, pretože je neuveriteľne horúco,” zahlásil Juríček.

Treba však poznamenať, že situáciu zvládol ako profesionál on aj jeho hosť, pretože bez akéhokoľvek zdržania pokračovali v téme. Akoby sa ani nič nestalo. Zrejme Tomášovi trochu pomohol aj fakt, že v tom momente nebol na kamere a jeho hlas sa ozýval spolu s ilustračnými zábermi. 


Galéria

Tomáš Juríček Tomáš Juríček v Teleráne Tomáš Juríček Tomáš Juríček s kolegyňou Tomáš Juríček  pôsobí

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články