Marek Fašiang z Oteckov sa už novou láskou netají: SEXI FOTO... Pozrite, je to riadna šupa! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Marek Fašiang z Oteckov sa už novou láskou netají: SEXI FOTO... Pozrite, je to riadna šupa!

Marek Fašiang
Marek Fašiang
Zdroj: TV MARKÍZA
10.08.2018 05:45

BRATISLAVA - Zapieraniu je koniec, konečne sa k nej priznal! Len začiatkom júna sa na verejnosti objavili informácie, že nový idol žien, markizácky Otecko Marek Fašiang (32), už nie je sám. Hoci sa herec prezentoval ako slobodný muž, potichu sa stretával s mladučkou Terezou (19) ktorú však označoval len ako blízku kamarátku "z partie". Teraz však vyšiel s pravdou von!


Charizmatický fešák a modelka oficiálne tvoria pár. Marek túto informáciu potvrdil, keď zverejnil fotografiu zo Sardínie, kde momentálne trávi dovolenku. A, čuduj sa svete (alebo aj nie), na snímke pózuje ruka v ruke práve s 19-ročnou Terezou a na sociálnej sieti zverejnil aj jej samostatnú fotku. Je teda viac než jasné, že ani zďaleka nejde o žiadny kamarátsky vzťah.

Maek Fašianf sa svojou novou priateľkou pochválil na Instagrame.
Marek Fašiang z Oteckov
Zdroj: Instagram M.F.

Hoci plavovlásku na fotkách nie je zreteľne vidno do tváre, nám sa podarilo dostať k fotografiám z jej modelingovej agentúry, kde toho ukazuje omnoho viac. Keďže sa Tereza živí ako modelka, niet sa čo čudovať, že jej profil na stránke je zahltený množstvom sexi záberov v bikinách či spodnej bielizni. A že sa veru je na čo pozerať! Mladá kráska nemá len krásnu tvár, ale aj postavičku ako lusk. Pozrite sa, čo má Marek doma.

Tereza má na svojom konte množstvo profesionálnych fotení. A niektoré z nich sú poriadne sexi!
Marek Fašiang z Oteckov
Zdroj: FOCUS model managment

Marek Fašiang z Oteckov
Zdroj: FOCUS model managment

Páči sa vám priateľka herca Mareka Fašianga?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 1427Galéria

Marek Fašiang Maek Fašianf sa svojou Tereza má na svojom Marekova priateľka Tereza je Tereza sa živí ako Tereza sa živí ako Marek trávi dovolenku na

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza, Instagram M.F., Focus model managment

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články