Nový vzťah slovenskom šoubiznise: Známy spevák už nie je sám, TOUTO ženou nahradil svoju ex! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Nový vzťah slovenskom šoubiznise: Známy spevák už nie je sám, TOUTO ženou nahradil svoju ex!

Nový vzťah v slovenskom šoubiznise
Nový vzťah v slovenskom šoubiznise
Zdroj: pixabay.com
11.08.2018 22:00

BRATISLAVA - A už nie je sám! Len pred pár dňami sme našich čitateľov informovali, že bývalá priateľka slovenského speváka si našla nového partnera. A svoju polovičku si našiel aj on! Keď sa Samuel Tomeček (32) a jeho ex Kristína rozišli, množstvo ľudí zostalo prekvapených. Dvojica totiž spolu randila 7 rokov a okrem lásky ich spájala aj pracovná spolupráca. A hoci sa očakávalo, že pár v blízkom čase urobí ďalší krok pre spoločnú budúcnosť, stal sa pravý opak...


Samuel s Kristínou si dali definitívne zbohom. A o tom, že o návrate k sebe už rozhodne neuvažujú, svedčí fakt, že brunetka si našla nového priateľa Denisa, s ktorým sa pred pár dňami objavila na premiére filmu Dôverný nepriateľ. Samozrejme, nechýbali ani rôzne nežnosti a zaľúbený pár napokon z kina odchádzal ruka v ruke.

Kristíne a Samovi vzťah krachol po siedmich rokoch.
Nový vzťah slovenskom šoubiznise:
Zdroj: Instagram S.T.

Najnovšie je jasné, že rozchodom už netrpí ani spevák. Ten sa totiž na sociálnej sieti pochválil snímkou z dovolenky v slnečnom Španielsku, kde mu spoločnosť robila istá neznáma slečna. Hoci to na prvý pohľad vyzeralo tak, že ide o Samovu novú partnerku, ako to v skutočnosti je, sme sa informovali aj u neho.

Samo Tomeček sa svojou novou láskou pochválil na sociálnej sieti.
Nový vzťah slovenskom šoubiznise:
Zdroj: Instagram S.T.

A bývalý Superstarista to potvrdil. „Áno, je to moja nová priateľka,“ prezradil nám. „Volá sa Sophie. Máme sa veľmi radi a sme spolu šťastní,“ povedal pre Topky Samo, ktorý neskôr na Instagrame uverejnil aj ďalšiu spoločnú snímku a veru, jeho nová partnerka je poriadna kráska!

Aj vy ste už ukončili dlhoročný vzťah?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 836Galéria

Nový vzťah v slovenskom Samuel Tomeček a Kristína Samo Tomeček sa svojou Kristína sa s novým

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Pixabay.com, Instagram S.T.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články