Knechtovej odvaha nechýba: Ukázala sa úplne BEZ! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Knechtovej odvaha nechýba: Ukázala sa úplne BEZ!

Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
Zdroj: SITA
17.07.2018 12:30

BRATISLAVA - Speváčka Katarína Knechtová (37) si v týchto dňoch užíva relax a sladké ničnerobenie na jednom z exotických ostrovov v zahraničí. Práve tam vznikla aj jej odvážna fotografia, na ktorej pózuje tak, ako ju Pán Boh stvoril. Fúha, na toto by mnohé nenazbierali odvahu!


Žiadne príkrasy, žiadne líčidlá, no nič jej nezabráni v tom, aby sa vo svojej absolútnej prirodzenosti odfotila a ešte to aj zverejnila na sociálnej sieti. Reč je o speváčke a porotkyni SuperStar Kataríne Knechtovej, ktorá sa v týchto dňoch na internete pochválila jedným mimoriadne pozoruhodným záberom.

Skvelým výzorom Katka pútala pozornosť pri každom vydaní SuperStar.
Knechtovej odvaha nechýba: Ukázala
Zdroj: TV MARKÍZA

Vždy tip-top nastajlovaná brunetka, ktorá na televíznych obrazovkách doslova žiarila dokonalosťou, totiž „vyšla s kožou na trh“ a všetkým svojim priaznivcom naservírovala „nahú“ snímku svojej tváre. Fotografia, na ktorú by mnohé jej rovesníčky nenazbierali odvahu, vznikla na jednom z exotických ostrovov, kde Knechtová momentálne oddychuje.

No hoci speváčka nemá na sebe ani len štipku mejkapu, jej naturálny vzhľad je stále rovnako obdivuhodný. Katka pôsobí dievčensky, fresh a treba uznať, že jej to pristane aj bez zbytočných farbičiek.

Knechtová vyzerá aj bez nánosov mejkapu perfektne.
Knechtovej odvaha nechýba: Ukázala
Zdroj: Instagram

Pristane to podľa vás Katke aj bez mejkapu?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 3281Galéria

Katarína Knechtová Skvelým výzorom Katka pútala Knechtová vyzerá aj bez Katarína Knechtová si s Speváčka Katarína Knechtová v

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Instagram, TV Markíza, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články