°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Jasmina Alagič zhodila umelinu: Takto v skutočnosti vyzerá!

Jasmina Alagič zložila umelinu.
Jasmina Alagič zložila umelinu.
Zdroj: Instagram J.A.
12.07.2018 09:00

BRATISLAVA - Preč s nimi! Moderátorka Jasmina Alagič (29) sa netají tým, že k dlhej, bohatej hrive si dopomáha nadpojenými prameňmi. Od tých si ale najnovšie musela dať na istý čas pauzu. Pozrite, ako vyzerá bez zbytočných umelín!


Jasmina Alagič sa do povedomia širšej verejnosti dostala najmä vďaka moderovaniu speváckej súťaže SuperStar. Tam zaujala zaujímavým, exotickým vzhľadom, peknými črtami tváre a v neposlednom rade aj nádhernými hustými vlasmi.

Jasmina sa pýšila takouto dlhou, hustou hrivou. Išlo však len o umelé príčesky.
Jasmina Alagič zhodila umelinu:
Zdroj: Instagram

Jej dlhá, bohatá hriva je však už minulosťou. Brunetka sa totiž najnovšie rozhodla na istý čas zmeniť svoj imidž a zbaviť sa všetkých príčeskov. S výsledkom, ako vyzerá bez umeliny, sa pochválila na svojom účte na Instagrame, kde zverejnila fotografiu so svojím naozajstným lookom.

I keď jej prirodzené vlasy sú oveľa kratšie a jemnejšie, pri pohľade na ňu musíme uznať, že v takejto podobe by sa pokojne mohla prezentovať aj častejšie. Jasmina vyzerá šmrncovne a pristane jej to aj s takýmto krátkym „fresh“ zostrihom. Aha!

Jasmina Alagič zhodila umelinu:
Zdroj: Instagram JA

Pristane to podľa vás Jasmine aj bez príčeskov?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 3012Galéria

Jasmina Alagič zložila umelinu. Jasmina sa pýšila takouto Jasmina vyzerá aj bez Jasmina Alagič zložila umelinu. Z Jasminy Alagič je Jasmina Alagič si k

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram J.A.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články