FOTO Mega zmena Jasminy Alagič: Aha, ako vyzerala pred 9-timi rokmi! | Topky.sk

°C

Piatok, 15. november 2019. Meniny má Leopold, zajtra Agnesa.

FOTO Mega zmena Jasminy Alagič: Aha, ako vyzerala pred 9-timi rokmi!

Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
Zdroj: Jan Zemiar
27.06.2018 00:00

BRATISLAVA - Tak tomu sa povie mega zmena! Slovenská modelka a moderátorka balkánskeho pôvodu Jasmina Alagič sa do povedomia verejnosti zapísala už pred 9-timi rokmi ako jedna z finalistiek Miss Universe. Brunetka, ktorá dnes oslavuje 29 rokov, sa postupne vypracovala na moderátorský piedestál a stala sa jednou z najvýraznejších a najsexi postavičiek nášho šoubiznisu. Vo svojich začiatkoch však vyzerala celkom inak. Aha!


Jasmina Alagič začala mútiť vody nášho šoubiznisu už v roku 2009, kedy sa ocitla medzi finálovou zostavou Miss Universe. Tam zaujala svojím exotickým výzorom, ktorý jej dopomohol k zisku prestížneho ocenenia Miss Media. No i keď súťaž nevyhrala, v prominentných kruhoch sa jej podarilo udržať aj naďalej.

Dlhé roky bola jednou z tvárí módnej televízie Fashion TV a v uplynulom období hviezdila aj na obrazovkách Markízy a Novy ako moderátorka Česko Slovenskej SuperStar. Brunetka balkánského pôvodu je momentálne v neustálom mediálnom záujme – za čo v značnej miere môže jej vzťah s naším najznámejším rapperom Rytmusom.

V súčasnosti patrí Jasmina Alagič k našim najatraktívnejším moderátorkám.
FOTO Mega zmena Jasminy
Zdroj: Instagram J.A.

Hoci v súčasnosti patrí k najsledovanejším a najsexi známym dámam na Slovensku, v minulosti až takým výrazným zjavom nedisponovala. Za všetko hovoria jej archívne snímky zo spomínanej súťaže krásy, ktorej sa pred 9-timi rokmi zúčastnila, či zábery z jej moderátorských začiatkov. Jasmina mala vtedy nežný, dievčenský look, jemné vlasy bez príčeskov a prirodzené pery, ktoré má v súčasnosti zväčšené kyselinou hyaluronovou. O tom, že rozdiel je priam do očí bijúci, sa môžete v konečnom dôsledku presvedčiť aj vy sami!

Takto vyzerala Jasmina Alagič vo svojich moderátorských začiatkoch.
FOTO Mega zmena Jasminy
Zdroj: TV JOJ, paparaci.sk

Jasmina Alagič pred deviatimi rokmi na súťaži krásy Miss Universe.
FOTO Mega zmena Jasminy
Zdroj: TV JOJ, paparaci.sk

Jasmina Alagič ako jedna z finalistiek Miss Universe 2009.
FOTO Mega zmena Jasminy
Zdroj: TV JOJ, paparaci.sk

Myslíte, že sa Jasmina za tie roky v šoubiznise zmenila?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 1722Galéria

Jasmina Alagič V súčasnosti patrí Jasmina Takto vyzerala Jasmina Alagič Jasmina Alagič pred deviatimi Jasmina Alagič ako jedna Slovenská modelka a moderátorka Jasmina Alagič začala mútiť

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: paparazzi.sk, TV JOJ, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články