Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Televízna svokra Gizka Oňová ukázala dospievajúcu vnučku: Pozrite na tú kočku!

Gizka Oňová
Gizka Oňová
03.07.2018 12:00

BRATISLAVA – Pochválila sa! Známa speváčka a televízna svokra Gizka Oňová (69) opäť po krátkom čase zavítala do Záhorskej Bystrice, kde všetkým prítomným hosťom ranného vysielania pripravovala karfiolovú polievku a lečo. Asistovala jej pri tom vnučka Laura (17), z ktorej každým dňom rastie stále krajšia slečna. Veď pozrite sami, aká je to fešanda!


Najznámejšia televízna svokra Gizka Oňová má s manželom tri deti - syna Rolanda, dcéry Scarlett a Martu, a vďaka nim dokopy päť vnúčat. Jednou z nich sa v pondelok pochválila aj v markizáckom Teleráne, kde bola Gizka hosťom a dospievajúca slečna jej robila spoločnosť. Išlo o jej 17-ročnú vnučku Lauru.

Mnohí diváci si museli všimnúť, že vnučka známej babičky je naozaj kočka, ktorá ihneď zaujme svojou peknou tváričkou. Tmavovlasá slečna s krásnymi hnedými očami a výraznými črtami tváre by sa pokojne mohla venovať modelingu. Gizka musí byť na svoju vnučku aj patrične hrdá, je nielen krásna, ale aj šikovná, keďže jej v kuchyni neustále pomáha.

Okrem nej sa známa televízna svokra v minulosti na markizáckych obrazovkách pochválila aj ďalšími vnučkami, a treba povedať, že aj tie sú fešandy. Veď pozrite sami. Fotografie nájdete v našej GALÉRII»

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Gizka Oňová Gizka Oňová so svojou Gizka Oňová so svojou Gizka Oňová so svojimi Gizka Oňová

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar, Tv Markíza, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články