Odpadnete! Schudnutá Vačková (49) sa vyzliekla: Ukázala sexi postavu v plavkách | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Odpadnete! Schudnutá Vačková (49) sa vyzliekla: Ukázala sexi postavu v plavkách

Zuzana Vačková
Zuzana Vačková
25.06.2018 10:30

BRATISLAVA - Takáto rajcovná snáď ešte nebola! Známa herečka Zuzana Vačková (49) už roky ohuruje mladistvou vizážou. O svoj vzhľad a telo sa poctivo stará. V poslednej dobe sa jej totiž podarilo zhodiť prebytočné kilá a vyformovať svoju figúru do ešte krajšej podoby. A teraz ju s hrdosťou odhalila. V plavkách predviedla sexi krivky. Pozrite!


Stále viac sexi! Aj keď slovenská herečka Zuzana Vačková o rok oslávi 50-tku, na svoj vek rozhodne nevyzerá. V posledných rokoch dokazuje, že vek je naozaj len číslo. Už dlhší čas si totiž udržiava skvelú vizáž a mnohé ženy by jej mohli len v tichosti závidieť.

Za posledný mesiac sa umelkyňa rozhodla zhodiť prebytočné kilá a výrazne schudla, čo sa podpísalo aj na jej výzore. A svojou úžasnou vylepšenou postavou sa pochválila aj na sociálnej sieti, kam pridala poriadne odvážny záber. Herečka totiž fanúšikom odhalila svoje obdivuhodné ženské krivky iba v dvojdielnych úsporných plavkách. Plné prsia, ploché brucho i štíhlejší zadok a stehná sa nedali prehliadnuť. Veru, vyzerá skvelo a nemá sa za čo hanbiť. Veď posúďte sami! Fotografie nájdete v našej GALÉRII»

Prekvapila vás Vačková svojou sexi postavou?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 781Galéria

Zuzana Vačková Zuzana Vačková ukázala sexi Zuzana Vačková  v Zuzana Vačková si vylepšuje Zuzana Vačková športuje a Zuzana Vačková Zuzana Vačková Zuzana Vačková

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články