To je ale sexi raketa: Knechtová sa ukázala len v úsporných bikinách! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

To je ale sexi raketa: Knechtová sa ukázala len v úsporných bikinách!

Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
Zdroj: TV MARKÍZA
19.06.2018 00:20

BRATISLAVA - To je ale telo! Vo svojich 37-mich rokoch vyzerá Katarína Knechtová sexi ako nikdy predtým. Speváčka dozrela do krásy, vyžaruje z nej sexepíl a ako bonus sa môže pýšiť aj pekne tvarovanou postavou. FOTO ako dôkaz!


Speváčka Katarína Knechtová sa počas svojej dlhoročnej kariéry prezentovala predovšetkým hudbou. Vo svojich začiatkoch pôsobila skôr nenápadným chlapčenským dojmom, no rokmi sa z utiahnutého káčatka vykľula naozaj krásna labuť.

Katka Knechtová vyzerá v súčasnosti ako femme fatale.
To je ale sexi
Zdroj: TV MARKÍZA

Brunetka to niekoľkokrát dokázala aj počas porotcovania v SuperStar, kde svojím šarmom všetkým doslova vyrážala dych. O tom, že Katka nie je žiadna šedá myška ani v súkromí, svedčí aj jej najnovšia snímka, ktorú zverejnila na svojom oficiálnom profile na Instagrame.

Ide o fotografiu, na ktorej Knechtová leží pri bazéne len v úsporných bikinách. No a keďže známa hudobníčka nikdy nepatrila k tým ženám, ktoré by svoje krivky za každú cenu odhaľovali, horúci záber bezpochyby potešil jej nejedného mužského priaznivca. Veď pozrite na tú sexi raketu!  

Speváčka Katarína Knechtová je majiteľkou takejto krásnej postavičky.
To je ale sexi
Zdroj: Instagram

Páči sa vám postava Kataríny Knechtovej?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 2396Galéria

Katarína Knechtová Katka Knechtová vyzerá v Speváčka Katarína Knechtová je Svojím šarmom ohromila Katka Vo svojich 37-mich rokoch

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články