Krutá rana pre Oľgu Feldekovú: Rakovina! | Topky.sk

Nedeľa, 17. február 2019. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Krutá rana pre Oľgu Feldekovú: Rakovina!

Oľga Feldeková
Oľga Feldeková
Zdroj: TV JOJ
12.06.2018 17:50

BRATISLAVA - Obrovské trápenie! Známa televízna glosátorka Oľga Feldeková (75) rozosmieva ľudí v jojkárskej relácii Sedem s.r.o., no sama sa vnútorne veľmi trápi. Manželka spisovateľa Ľubomíra Feldeka (81) trpí totiž podľa všetkého zákernou chorobou - rakovinou!


Oľga Feldeková patrí k tým známym tváram, ktoré sú navonok neustále vysmiate a dobre naladené, no v súkromí, zdá sa, to tak nie je. Aspoň v posledných mesiacoch. Známa glosátorka totiž potichu zvádza najťažší boj vo svojom živote. Mamu 5-tich detí a manželku spisovateľa Ľubomíra Feldeka zasiahla krutá rana osudu a lekári jej podľa denníka Nový Čas diagnostikovali zhubnú formu zákernej rakoviny.

„Olinke nedávno diagnostikovali rakovinu pŕs. Pred dvoma týždňami podstúpila operáciu, pri ktorej jej odobrali časť tkaniva,“ prezradil zdroj spomínanému denníku. Humoristku počas hospitalizácie zastúpila v jojkárskej relácii Sedem herečka Zuzana Fialová.

O tom, že u Feldekových sa naozaj niečo deje, svedčí aj smutný status jej dcéry Katky na sociálnej sieti. „Je mi šialene. Šialene zle. Minimálne posledné tri mesiace sú najhoršie, aké som v živote mala,“ napísala cez víkend priateľom Katka, ktorá o maminej chorobe hovoriť nechcela. Diagnózu priamo nepotvrdila ani samotná Oľga. 

Krutá rana pre Oľgu

Zaujímalo nás ale, či aj naďalej bude obľúbená humoristka súčasťou tímu Sedem s.r.o. „Relácia Sedem bude mať počas leta pauzu. Na známych glosátorov sa môžu diváci tešiť opäť na jeseň. Budeme radi, keď medzi nimi bude aj pani Feldeková, ktorá je stálou súčasťou tímu,“ povedala topkám PR manažérka Katarína Gajdošíková. Treba dúfať, že známa glosátorka nad zákernou chorobou zvíťazí a opäť bude v poriadku.


Galéria

Oľga Feldeková Oľga Feldeková má rakovinu. Oľga Feldeková s manželom Oľga Feldeková bojuje s Glosátorka Oľga Feldeková Dcéra Katarína Feldeková

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Tv Joj, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články