Peštová so svojím ex: Tohto milovala pred Haberom... A majú spolu aj dieťa! | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Peštová so svojím ex: Tohto milovala pred Haberom... A majú spolu aj dieťa!

Daniela Peštová
Daniela Peštová
Zdroj: Instagram
11.06.2018 12:00

PRAHA - Takto vyzerala jej bývalá láska! Daniela Peštová (47) tvorí s Paľom Haberom (56) jeden z najstabilnejších párov nášho šoubiznisu. S ním má dve deti, ale svojho najstaršieho syna Yannicka (21) mala ešte s prvým partnerom, ktorý jej po necelých štyroch rokoch manželstva zlomil srdce. No hoci to vtedy mala blondínka naozaj ťažké, bolestivé rany z lásky sú už po rokoch dávno zahojené. Za všetko hovorí táto fotografia!


Daniela Peštová žije s Paľom Haberom už neuveriteľných 17 rokov. So spevákom má dve deti - dcéru Ellu a syna Paula Henryho a spoločne vychovávajú aj blondínkinho najstaršieho syna – Yannicka, ktorého porodila exmanželovi, Talianovi Tommasovi Butimu.

Svojho prvého manžela Daniela spoznala v Amerike, kde pôsobila ako modelka. No zatiaľ čo na súčasný vzťah sa nemôže sťažovať, jej predchádzajúci skončili veľkým sklamaním. Skrachoval totiž pre Tommasovu neveru, a to už po necelých štyroch rokoch. Hoci sa z rozchodu blondínka spamätávala pomerne dlho, dnes je už všetko úplne inak.

Svedčí o tom fotografia, ktorú topmodelka zdieľala na svojom instagramovom účte. Ide o záber, na ktorom pózuje spoločne so svojím 21-ročným potomkom Yannickom a jeho biologickým otcom. „Odpusťte mi, že sa v týchto dňoch cítim trochu sentimentálne,“ napísala k zverejnenej snímke, ku ktorej zároveň pripojila aj starší retro záber pochádzajúci z čias, kedy ešte tvorili harmonickú rodinku. Pozrite, ako im to spolu pristalo!

Topmodelka Daniela Peštová so svojím exmanželom Tommasom Butim a ich spoločným synom Yannickom.
Peštová so svojím ex:
Zdroj: Instagram

Daniela Peštová zverejnila aj archívnu fotografiu so svojím exmanželom a prvorodeným synom Yannickom. Snímka pochádza z obdobia, kedy ešte nič nenasvedčovalo tomu, že sa ich rodinná idylka rozpadne.
Peštová so svojím ex:
Zdroj: Instagram


Galéria

Daniela Peštová Topmodelka Daniela Peštová so Daniela Peštová zverejnila aj Daniela Peštová je mamou Daniela Peštová žije s

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články