Zasnúbená Parišková si nedala servítku pred ústa: Drsné narážky na svojich EX! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Zasnúbená Parišková si nedala servítku pred ústa: Drsné narážky na svojich EX!

Aneta Parišková so snúbencom Miroslavom
Aneta Parišková so snúbencom Miroslavom
Zdroj: Jan Zemiar
07.06.2018 05:45

BRATISLAVA - Našla skutočné šťastie! V apríli minulého roka Aneta Parišková (45) mnohých prekvapila. Len mesiac po rozvode s Kanaďanom Markom priznala, že jej srdce si získal nový muž. Hoci sa najprv o svojom partnerovi zdráhala hovoriť, napokon mlčanie prelomila a postupne sa partnerom Miroslavom začala ukazovať aj v spoločnosti. Dvojica sa začiatkom tohto roka zasnúbila a dnes už moderátorka otvorene rozpráva o spoločných plánoch do budúcnosti.


Obľúbenú moderátorku sme stretli na odovzdávaní cien Slovenka roka, kam prišla ruka v ruke so svojím snúbencom Miroslavom. Zamilovaný pár sa počas celého večera dobre bavil a zdalo sa, že v súkromí im to naozaj mimoriadne klape. Zaujímalo nás teda, ako to medzi nimi vyzerá a či sa chystajú vo vzťahu urobiť ďalší krok. 

„Vyzerá to fajn, sme spolu nesmierne šťastní. Vo februári ma Mirko požiadal o ruku, ale čo sa týka svadby, tak to ešte nevieme. To ešte na to musíme nájsť správny čas,” povedala nám sympatická blondínka na margo svadby, ktorá teda určite skôr či neskôr príde. O niečo skeptickejšia ale bola, keď prišla reč na minulosť.

Zamilovaná dvojica prišla na slávnostný raut ruka v ruke.
Zasnúbená Parišková si nedala
Zdroj: Jan Zemiar

Krásna Aneta pri svojom snúbencovi doslova žiari.
Zasnúbená Parišková si nedala
Zdroj: Jan Zemiar

Pýtali sme sa totiž, čím si Miroslav populárnu televíznu tvár získal. A odpoveď sa dotýkala aj minulých vzťahov známej plavovlásky. „Keď si človek zažije veľa zlého, veľa bolesti a nepríjemných pocitov vo vzťahu, akosi si začne všímať a veľmi vážiť tie dobré veci. A, chvalabohu, ja som našla človeka, ktorého si môžem nesmierne vážiť, a tým pádom sa môžem tešiť z pocitu, že ten, koho mám rada ja, má tiež rád mňa a váži si ma. Je to výborný pocit,” povedala nám, čím jasne dala najavo, že v predchádzajúcich vzťahoch príliš šťastná nebola. Aj napriek tomu sa v nich našlo jedinečné pozitívum - dali jej troch prekrásnych synov, ktorí robia pyšnej mamine obrovskú radosť. 

Sú aj podľa vás Aneta a Miro sympatický pár?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 3386Galéria

Aneta Parišková so snúbencom Zamilovaná dvojica prišla na Krásna Aneta pri svojom Aneta Parišková so snúbencom

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články