Adelina náhradníčka priznala problémy: Z tohto má neskutočnú traumu! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Adelina náhradníčka priznala problémy: Z tohto má neskutočnú traumu!

Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
Zdroj: Jan Zemiar
08.04.2018 13:00

BRATISLAVA – Trápi sa! Markíza nedávno odštartovala ďalšiu sériu speváckej šou SuperStar. Ako je už dobre známe, najznámejšiu moderátorku tejto šou Adelu Vinczeovú (37) nahradila tvár známa z prehliadkových mól a Fashion TV Jasmina Alagič (27), ktorá sa dnes večer po prvý raz objaví v spomínanej súťaži. Pre topky však charizmatická tmavovláska priznala, že má veľké problémy pri moderovaní. Neuveríte, z čoho má doslova traumu.


Vo februári  tohto roka sa prevalilo, že televízia Markíza angažovala finalistku Miss Slovensko 2009 a tvár Fashion TV Jasminu Alagič ako novú moderátorku do šou SuperStar, ktorú mala kedysi pod palcom Adela Vinczeová. Hoci už predtým na galavečere Fashion sparkling charity night Jasmina ukázala pohotovosť, rečovú zdatnosť, ale aj vtip, inteligenciu či podrezaný jazýček, predsa len priznáva, že má pri moderovaní problémy.

„Má podobný problém ako Thomas Puskailer, keďže nie sú pôvodom Slováci, že niekedy si vymyslí slovo alebo povie niečo v slovenčine, čo nie je spisovné,“ dozvedeli sme sa od zdroja blízkeho moderátorke. A čo na to ona sama? Má naozaj takéto problémy?

„Je pravda, že mojím rodným jazykom je bosniančina. Ide síce o slovanský jazyk, ale naozaj mám občas problém, že si vymyslím slovné spojenie, ktoré v slovenčine neexistuje alebo použijem nesprávny tvar slova. Odkedy som sa dozvedela, že budem moderátorkou SuperStar, čítam knihy výlučne v slovenskom jazyku, aby sa mi to nestávalo,“ odvetila nám  Alagič, ktorá má traumu z toho, že sa jej to stane aj pred kamerami. Veríme, že aj keby sa to stalo, vďaka podrezanému jazýčku a inteligencii to obráti na žart, ktorým všetkých pobaví.

Moderátorka Jasmína Alagič s Jurajom Bačom.
Adelina náhradníčka priznala problémy:
Zdroj: fashion tv

Tešíte sa na novú moderátorku SuperStar Jasminu Alagič?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 2002Galéria

Jasmina Alagič Moderátorka Jasmina Alagič s Adela Vinczeová Jasmina Alagič Jasmina Alagič a Leoš Jasmina Alagič Jasmina Alagič Jasmina Alagič a Gabriela

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články