°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Moderátorka SuperStar o negatívnych ohlasoch na jej osobu: TOTO odkazuje neprajníkom!

Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
Zdroj: Jan Zemiar
16.04.2018 00:30

BRATISLAVA - Je mladá, krásna, talentovaná a pred pár týždňami sa jej podaril naozaj husársky kúsok! Napriek tomu, že nikdy predtým nemoderovala žiadnu väčšiu televíznu šou, dostala Jasmina Alagič (28) ponuku, ktorá sa neodmieta. Spolu s Leošom Marešom (41) tvorí moderátorskú dvojicu šou Superstar, kde ju diváci budú mať možnosť vidieť počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov. Svoju markizácku premiéru si odbila už minulú nedeľu a nás zaujímalo, aké sú jej momentálne pocity z toho, čo má zatiaľ za sebou.


V nedeľu sa Jasmina prvýkrát predviedla pred kamerou počas vyraďovacieho kola nazvaného Super výber. Keď sme sa vždy pozitívne naladenej krásky spýtali, aké sú jej pocity z toho, čo videla na obrazovke, odpoveď bola vskutku sebakritická „Zistila som, že je čo zlepšovať,“ povedala nám úprimne moderátorka.

Hoci ju na sociálnych sieťach diváci podporovali a jej výkonom boli väčšinou príjemne prekvapení, našli sa aj takí, ktorým sa príliš nepozdávala „Ja si veľmi vážim a veľmi ma tešia tieto komentáre, ktoré ma povzbudzujú a verím, že sú úprimné. Na negatívne som zatiaľ nenatrafila, možno jeden nejaký pejoratívny a to si myslím, že s kritikou nemá nič spoločné,“ prezradila nám otvorene s tým, že konštruktívnu kritiku berie pozitívne a snaží sa ju využiť vo svoj prospech tak, aby sa z nej následne poučila.

Jasmina Alagič sa na všetko okolo nej snaží pozerať pozitívne. Verí, že to, čo človek vyžaruje, následne aj priťahuje.
Moderátorka SuperStar o negatívnych

„Keď vidím, aké majú ľudia postrehy, čo im na mojom prejave vadilo, zhodujú sa v nejakom názore, tak to skúsim vylepšiť tak, aby im to v ďalšej časti už nemuselo prekážať,“ vysvetlila nám temperamentná Balkánka. Keďže sa vďaka Fashion TV už nejaký ten piatok vo svete šoubiznisu pohybuje, zaujímalo nás aj to, aký má názor na negatívne komentáre na sociálnych sieťach, s ktorými má osobnú skúsenosť snáď každá známa tvár na Slovensku.

„Je mi to úprimne ľúto, ale skôr tak celkovo. Že si neviem predstaviť, v akom štádiu by sa môj život a moja psychika museli ocitnúť, aby som si sadla za počítač a niekoho urážala. Lebo tu sa nerozprávame o konštruktívnej kritike. Tu hovoríme vyslovene o urážaní ľudí, ktorých ani nepoznáš,“ zamyslela sa brunetka a priznala, že hoci jej je z podobných komentárov smutno, snaží sa takýchto neprajníkov nesúdiť.

Jasmina svoj prejav vycibrila prácou vo Fashion TV a moderovaním rôznych spoločenských udalostí.
Moderátorka SuperStar o negatívnych
Zdroj: Jan Zemiar

To, že sa tí, ktorí majú potrebu ľudí urážať, ukrývajú za vymyslené prezývky a anonymné profily, hovorí podľa nej samé za seba. „To ale neznamená, že kto do teba kameňom, ty do neho tiež. Len ma to tak mrzí, že neviem nájsť ten dôvod, prečo to vôbec robia. Pretože to nie je nejaká kritika, ktorá by ťa posunula. Je to vyslovene urážlivé. Je to smutné, ale je mi ich veľmi ľúto,“ dodala na záver šikovná moderátorka, ktorá má podľa mnohých pred sebou sľubnú kariéru.

Pozdáva sa vám zatiaľ Jasmina ako moderátorka speváckej šou Superstar?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 1686Galéria

Jasmina Alagič Jasmina Alagič sa na Jasmina svoj prejav vycibrila Jasmina Alagič

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články