Šialená stávka moderátora SuperStar: Ak poruší TOTO, príde o svoje hriešne drahé Ferrari! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Šialená stávka moderátora SuperStar: Ak poruší TOTO, príde o svoje hriešne drahé Ferrari!

Leoš Mareš sa dal na šialenú stávku.
Leoš Mareš sa dal na šialenú stávku.
Zdroj: Instagram L.M.
31.03.2018 22:00

PRAHA - Fúha, ide o veľa! Moderátor speváckej šou SuperStar Leoš Mareš (41) sa v týchto dňoch dal na doslova šialenú stávku. Uzatvoril ju s kolegom z rádia Europa 2 Patrikom Hezuckým (48). A ak ju poruší, príde o svoje hriešne drahé Ferrari. Neuveríte, čo musí urobiť!


Moderátor markizáckej šou SuperStar Leoš Mareš je známy svojou záľubou v hriešne drahých autách. Je majiteľom luxusného športiaka Ferrari 488 GTB Spider, ktorého cena prekračuje výšku 200 000 eur. V blízkej budúcnosti však oň môže pokojne prísť. Dôvod?

Bláznivý Čech sa totiž rozhodol pristúpiť na stávku, v ktorej ide práve o jeho drahého bieleho tátoša. Prezradil to pred pár dňami na sociálnej sieti Instagram. „Tak, priatelia, dnes na Deň učiteľov, vznikla stávka, ktorá možno veľa zmení. Stavila som sa s Patrikom (Hezuckým, pozn. red.), že budem mesiac jazdiť na trabante. Až do koncertu,“ informoval svojich fanúšikov. 

Mareš totiž prezradil, že keby nebol moderátorom, bol by zrejme učiteľom. Jeho kolega z rádia sa preto opýtal, či by aj vtedy jazdil na Ferrari. No a tak to celé vzniklo. Leoš totiž zahlásil, že pokojne by sa viezol aj na trabante, že je predsa obyčajný chlapec z Berouna. 

A tak sa niektorí z Čechov môže stať v najbližších týždňoch majiteľom jeho luxusného vozidla. „Od prvého apríla kto ma uvidí v inom aute, než v Trabante, tak bude jeho. Toto Ferrari 488 GTB bude toho, kto ma načape,” vyhlásil na Instagrame Mareš. Nechajme sa teda prekvapiť, ako táto stávka napokon dopadne!

Chceli by ste Ferrari Leoša Mareša?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 2217Galéria

Leoš Mareš sa dal Leoš Mareš pristúpil na Leoš Mareš sa stavil Leoš Mareš dal do Ak niekto počas najbližšieho Leoš Mareš s kolegom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram L.M., Europa 2

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články