°C

Utorok, 22. september 2020. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

Šok na obrazovkách Jojky: TOTO tu ešte nebolo... Súťažiaci totálne zahanbili porotcov!

Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja patrí na obrazovkách Jojky k tým najobľúbenejším.
Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja patrí na obrazovkách Jojky k tým najobľúbenejším.
Zdroj: TV JOJ
10.03.2018 22:00

BRATISLAVA - Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja patrí na obrazovkách Jojky k tým obľúbeným. Veľké množstvo skalných fanúšikov si pravidelne sadá k televíznym obrazovkám, aby si opäť mohli vychutnať nápadité recepty súťažiacich. No v posledných dňoch je to celé trochu inak - proti Ivanovi Rusinovi (50) a Františkovi Sedlákovi (26), ktorí sú v šou už rekordne dlho, sa totiž postavili uznávaní špecialisti Martin Korbelič (42) a Marek Ort (40). No a na obrazovkách nastala šokujúca situácia!


Chalani, ktorým sa vďaka víťazstvám v šou podarilo zarobiť už viac ako 20 000 eur, sa tak v uplynulých dňoch postavili proti špecialistom, ktorí doposiaľ ich kulinárske schopnosti hodnotili. Tí teraz museli dokázať, že nevedia len múdro rozprávať, ale aj parádne variť. To sa im napokon aj podarilo, no svoje kvality dokázali aj neporaziteľní súťažiaci. 

Diváci sa tak stali svedkami doslova prekvapivého momentu na obrazovkách Jojky. Súťažná dvojica totiž v prvom exhibičnom kole porazila medzinárodne uznávaných kuchárov a hoci v druhom zas bodovali špecialisti, v piatok večer došlo k remíze. Ivan s Ferom tak dokázali, že v šou sú právnom rekordne dlho a svojimi kvalitami sa doťahujú aj na tak skúsených kuchárov, ako sú Korbelič s Ortom. 

„S našou štvrtkovou prehrou som stotožnený, s výsledkom som spokojný, lebo už len variť proti takýmto súperom je pre mňa česť. Výsledok je už iba taká čerešnička. A stredajšia výhra ma neskutočne potešila a vôbec som ju nečakal,“ povedal pre Topky.sk František Sedlák. Zaujímalo nás tiež, či dvojici po takom dlhom čase v šou už nedochádzajú nápady na recepty.

„Nápady na recepty sú stále, len je trošku problém ich poskladať tak, aby sa dali stihnúť v takom čase,“ vysvetlil súťažiaci, ktorý priznal, že kvôli šou dosť zanedbáva svoje ďalšie povinnosti. „Ale som rád, že mám vo svojom okolí ľudí, ktorí ma v tom podporujú a pomáhajú a samozrejme aj riešia veci a prácu za mňa v mojej neprítomnosti,“ dodal Sedlák. 

Sledujete šou Moja mama varí lepšie ako tvoja?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 4396Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Joj;
VIDEO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články