Farkašová prezradila, čo nemala: Toto by zrejme nik nečakal! Ďalšie dieťa?! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Farkašová prezradila, čo nemala: Toto by zrejme nik nečakal! Ďalšie dieťa?!

Kristína Farkašová
Kristína Farkašová
29.01.2018 04:45

BRATISLAVA - Kristína Farkašová (35) je nielen známa herečka, moderátorka, podnikateľka, či spisovateľka, ale predovšetkým mama rozkošných 4-ročných dvojičiek Ely a Matildy. Pred pár dňami sa na svetlo sveta dostala aj jej nová kniha pre bábätká s názvom Som nový človiečik. Pri tejto príležitosti sme zisťovali, či aj ona neplánuje priviesť na svet nový život. Na naše prekvapenie nám prezradila aj to, čo zrejme ani nechcela.


Známa brunetka Kristína Farkašová 6 rokov tvorila pár s jojkárskym redaktorom Jurajom Hajdinom, s ktorým má aj dvojičky Matildu a Elu. V decembri v roku 2016 verejne priznala, že sa s otcom svojich detí rozišla. Ich vzťah už bol dlhší čas v troskách, no rozchod vyplával na povrch až neskôr. Na lásku však nezanevrela a v máji minulého roka vyšlo najavo, že si ju získal nový muž. Po svojom boku má nového priateľa Petra, ktorý jej pomáha s biznisom okolo jej zábavných tričiek.

Popri priateľovi a dvoch deťoch stíha toho naozaj veľa. Venuje sa výrobe tričiek či krytov na mobily, hrá v divadle, píše knihy o materstve. Najnovšie svojim fanúšikom predstavila knižku určenú rodičom, ktorým sa narodilo dieťatko, s názvom Som nový človiečik. Preto nás zaujímalo, či tou knihou nechce dať okoliu najavo, že príde na svet jej tretie bábätko „Vieš čo, nie, ale v podstate takto by som to povedala: Je to pre tie dve, čo už mám, len neskoro. Viem, že bulvár si pýta odpovede aj na tieto otázky, akonáhle budeme mať pomer, z ktorého by mohlo vzniknúť dieťa, hneď vám volám,“ zažartovala Kristína, ktorá zjavne ešte tehotná nie je.

Ale čo nie je, môže byť. Preto sme sa spýtali, či s priateľom Petrom predsa len neplánujú spoločného potomka. „Trénujeme zatiaľ, trénujeme,“ odvetila s úsmevom Farkašová, čím dala najavo, že možno čoskoro sa dievčatá dočkajú súrodenca. Nechajme sa prekvapiť, či a kedy sa tak stane. Viac sa dozviete z VIDEA.

Myslíte si, že Farkašová bude mať s priateľom Petrom dieťa?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 967Galéria

Kristína Farkašová Kristína Farkašová uviedla novú Krst knihy Kristíny Farkašovej. Kristína Farkašová 6 rokov Kristína Farkašová s deťmi. Kristína Farkašová

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články