Obrovský šok! Kristína Farkašová sa vydala: Už je z nej pani Tormová | Topky.sk

°C

Piatok, 15. november 2019. Meniny má Leopold, zajtra Agnesa.

Obrovský šok! Kristína Farkašová sa vydala: Už je z nej pani Tormová

Kristína Farkašová sa vydala.
Kristína Farkašová sa vydala.
Zdroj: Facebook KF
28.05.2018 10:15

BRATISLAVA - Herečka Kristína Farkašová (35) prežíva aktuálne jedno z najšťastnejších období svojho života. Ako sa nám totiž podarilo zistiť, cez víkend sa vydala. Nakoniec sa o novinku podelila aj na sociálnych sieťach. Už je z nej pani Tormová!


Ako sa nám podarilo zistiť, Kristína Farkašová povedala cez víkend svoje áno 36-ročnému partnerovi Petrovi Tormovi. Nakoniec sa touto radostnou novinou pochválila aj na sociálnych sieťach. Tam dnes pridala fotku s obrúčkami. 

„Radostne vám moji milí oznamujem, že som šťastná Pani Tormová. Pán Torma je tiež šťastný,“ napísala k záberu šťastná novomanželka a pridala hashtag - smesazobrali. Ženích sa správou pochválil už v nedeľu. „Viete čo vznikne, keď si K vezme P? P si vezme K. Z lásky. Chceli sme, lebo sme nemuseli,“ napísal.

„Ďakujeme za gratulácie,“ reagovala na našu správu čerstvá pani Tormová, ktorá už nové meno používa aj na sociálnych sieťach. 

Informácia o tom, že herečka s Petrom tvorí pár, sa dostala na verejnosť presne pred rokom. Predtým žila s jojkárskym redaktorom Jurajom Hajdinom, s ktorým má dvojičky Matildu a Elu. Čerstvým novomanželom gratulujeme! 

Prekvapila vás svadba Kristíny a Petra?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 1549


 


Galéria

Kristína Farkašová sa vydala. Kristína Farkašová sa cez Peter Torma dal vo Kristína Farkašová Kristína Farkašová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram K.F.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články