Hrôzostrašné následky rakoviny: Bartošovej ex Pomeje bude žiť bez hlasu! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Hrôzostrašné následky rakoviny: Bartošovej ex Pomeje bude žiť bez hlasu!

Jiří Pomeje
Jiří Pomeje, Zdroj: SITA
17.01.2018 12:00

PRAHA - Zúfalý Bartošovej ex so slzami v očiach! Exmanžel zosnulej Ivety Bartošovej (†48) Jiří Pomeje (52) v apríli minulého roka zistil, že má rakovinu hrtana a musel sa podrobiť náročnej liečbe. Absolvoval až 35 ožarovaní a jeho krk bol vypálený do mäsa. Napriek tomu sa herec a producent tejto pliagy nezbavil. Nádor hrtanu sa vrátil a Pomeje tvrdil, že už nemá síl s chorobou bojovať. Dokonca nechcel podstúpiť ani náročnú operáciu. Po mesiacoch si to však rozmyslel a urobil tak najťažšie rozhodnutie vo svojom živote.


Pokiaľ chce žiť, bude musieť Jiří Pomeje podstúpiť náročnú operáciu, ktorej sa chcel niekoľko mesiacov vyhnúť. Producent však urobil najťažšie rozhodnutie svojho života a odhodlal sa, že na operáciu pôjde. Tým však navždy stratí hlas, ale bude žiť. Z tohto jeho rozhodnutia má najväčšiu radosť jeho rodina a blízki.

„Oddýchla som si, uľavilo sa mi moc. Tým skôr, že sa Jirka pre operáciu rozhodol úplne sám. Nikto, ani ja, ani lekári, ho k ničomu nenútili,“ zverila sa českému Blesku spevákova mladá manželka Andrea Pomeje, ktorá s umelcom absolvovala aj potrebné vyšetrenia v nemocnici, kde Pomeje leží. „Výsledky všetkých vyšetrení boli skôr, než sme očakávali. Keď som za Jirkou do nemocnice prišla, mal už v hlave úplne jasno,“ dodala Andrea.


Galéria

Jiří Pomeje Jiří Pomeje Jiří Pomeje bol manželom Jiří Pomeje  s

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, Ján Zemiar, archív topky, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články