Ples v opere 2018: Kollárova kráska s mega výstrihom, Hrbatý ukázal manželku a títo prominenti vyvetrali mladé partnerky | Topky.sk

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Ples v opere 2018: Kollárova kráska s mega výstrihom, Hrbatý ukázal manželku a títo prominenti vyvetrali mladé partnerky

Ples v opere 2018
Ples v opere 2018
14.01.2018 19:30

BRATISLAVA - Historická budova SND v sobotu už po 18. raz otvorila svoje brány prestížnemu Plesu v opere. Na tejto udalosti nechýbali známe tváre politického, hospodárskeho a kultúrno-spoločenského života. Opäť prišiel politik a multiotecko Boris Kollár, ktorý sa hrdo niesol popri svoje krásnej partnerke, ktorá očarila na červenom koberci v šatách s hlbokým výstrihom. Po prvýkrát si ples užil aj bývalý tenistka Dominik Hrbatý, ktorý vyvetral manželku Nellu a rovnako tak mali na prestížnej udalosti roka premiéru s mladými partnerkami aj bývalý riaditeľ RTVS Václav Mika, ako aj herec Sväťo Malachovský.


Ples v opere v sobotu odštartoval sezónu tanečnej zábavy na Slovensku. Tak ako po iné roky, nechýbali ani tento rok na červenom koberci známe tváre, ktoré sa plesu zúčastňujú pravidelne. Ale objavili sa tu aj takí prominenti, ktorí na ples zavítali po prvýkrát.

Medzi takých patril aj bývalý úspešný tenista Dominik Hrbatý či populárny hokejista Ľubomír Višňovský, ktorí svoje manželky uviedli do spoločnosti.

Dominik Hrbatý s manželkou Nellou.
Ples v opere 2018:

Na Ples do opery po prvýkrát zobrali svoje nové partnerky aj dvaja známi muži – bývalý riaditeľ RTVS Václav Mika prišiel po boku s o 24 rokov mladšou Kristínou a herec Sväťo Malachovský kráčal bok po boku s herečkou Petrou Molnárovou. Obom pánom v uplynulom období stroskotalo manželstvo a nové partnerky im porodili dieťatko.

Bývalý riaditeľ RTVS Václav Mika s priateľkou Kristínou.
Ples v opere 2018:

Herec Sväťo Malachovský s priateľkou Petrou.
Ples v opere 2018:

Rovnako ako minulý rok, tak aj tento raz podnikateľ a politik Boris Kollár na Ples v opere prekvapivo nezobral žiadnu zo svojich mamičiek, ale najstaršiu dcéru Sašku, ktorú má so Stankou Horňákovou. Tá oslnila už na červenom koberci v krásnej čiernej róbe s hlbokým výstrihom po pupok.

Boris Kollár s dcérou Sašou.
Ples v opere 2018:

Po piatkovom pohrebe svojho kamaráta Mariána Labudu sa na plese objavila aj Milka Vášaryová, ktorá zažiarila v krásnej červenej róbe. V SND nechýbala ani riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková, ktorá sa aj tento rok objavila po boku svojho otca.

Milka Vášáryová žiarila v krásnej červenej róbe.
Ples v opere 2018:

Karolína Chomisteková s otcom.
Ples v opere 2018:

Prečítajte si tiež: 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články