Müllerová vyvetrala „nevlastnú dcéru“: Pozrite na tú kočku! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Müllerová vyvetrala „nevlastnú dcéru“: Pozrite na tú kočku!

Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
05.12.2017 18:30

BRATISLAVA – Sú rodina! Moderátorka Soňa Müllerová (55) je mamou dcéry Emy (23) a syna Filipa (27). Po rozvode so spevákom Richardom Müllerom bola oficiálne dlho sama, v lete 2016 však vyšlo najavo, že po jej boku je už niekoľko mesiacov nový muž - obchodník s drahými kameňmi Jaroslav Bednár. Nedávno sa tvár RTVS ukázala v spoločnosti, kam prišla v sprievode s mladou a pre mnohých neznámou slečnou. Nakoniec vysvitlo, že ide o jej „nevlastnú dcéru“ .


Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste konala módna prehliadka, ktorú si nenechala ujsť ani známa televízna tvár Soňa Müllerová. Hoci na akciu dokrivkala s barlami, zaujímavejšie bolo to, kto jej robil spoločnosť. 

Nešlo o žiadnu jej kamarátku, či rovesníčku, ale o mladú, pre mnohých neznámu slečnu, ktorú Soňa už pozná dlhšie. „Je to dcérina kamarátka, boli spolužiačky na strednej škole,“ povedala topkám Soňa, keď sme zisťovali, kto jej na akcii robil spoločnosť.  

Nešlo však len tak o hocijakú dcérinu kamarátku. Ako neskôr vyšlo najavo, na akciu si vyšla s dcérou jej terajšieho partnera Jaroslava – Kajou. Na prvý pohľad bolo vidieť, že si moderátorka s „nevlastnou dcérou“ skvelo rozumie.  A treba tiež povedať, že je to poriadna kočka. Veď posúďte sami! Spoločnú fotografiu nájdete v našej GALÉRII»


Galéria

Soňa Müllerová Soňa Müllerová prišla na Soňa Müllerová prišla s Soňa Müllerová prišla s Soňa Müllerová si s

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články