°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Sagvan Tofi dostal poriadne zabrať: Strašný stres z Karla Gotta

Karel Gott a Sagvan Tofi
Karel Gott a Sagvan Tofi
Zdroj: Ján Zemiar/ Vlado Anjel
29.11.2017 15:30

BRATISLAVA - Po úspechu muzikálu Deti ráje postavenom na piesňach Michala Davida dostal Sagvan Tofi divákov opäť na nohy. Za všetkým je jeho najnovší počin Čas růží založený na najväčších hitoch legendárneho Karla Gotta. Predstavenie malo uplynulý víkend svoju premiéru konečne aj na Slovensku a veru, bolo sa na čo pozerať!


Očakávania boli všelijaké, no výsledok perfektný. Sagvan Tofi s jeho muzikálom Čas růží vypredal obrovský štadión Ondreja Nepelu a dohnal množstvo divákov k slzám dojatia. Emotívne dielo vyrozprávalo dramatický príbeh zakázanej lásky mladého Honzu a krásnej kolotočiarky v podaní Evy Burešovej, ktorú si diváci môžu pamätať z jojkárskej šou Česko Slovensko má talent.

Tá napriek svojmu mladému veku momentálne u českých susedov patrí medzi najvyhľadávanejšie muzikálové herečky a niet sa čo čudovať. Z jej fantastického spevu naskakovali miestami až zimomriavky, no a uprieť jej nemožno ani silné herecké cítenie. A navyše, len málokto by sa odvážil tipnúť, že táto krásna brunetka len pred piatimi mesiacmi porodila svojho prvého potomka. 

Fantastickým výkonom svojej kolegyni nezostal nič dlžný ani talentovaný herec a spevák Jan Kopečný, ktorý je jednou z najväčších hviezd českej verzie šou Tvoja tvár znie povedome. Mladý umelec je síce v našich končinách pomerne neznámy, no svojimi výkonmi dostal do vytrženia množstvo divákov. Tých pri jeho interpretácii božského Káju dvíhalo zo stoličiek a jednoznačne zaujal i sympatickým zjavom a obrovskou charizmou.

Sagvan Tofi a Eva Burešová
Sagvan Tofi dostal poriadne
Zdroj: Vlado Anjel

Veľkým prekvapením večera bola účasť Pepu Vojtka, ktorého predstavovať určite netreba. Líder skupiny Kabát si vyslúžil niekoľko búrlivých potleskov, ktoré si zjavne poriadne užíval. A čo si budeme hovoriť, bez debaty potešil aj oko nejednej prítomnej dámy. Očarujúci muzikál si však zo všetkých najviac oddrel jeho tvorca Sagvan Tofi.

Jan Kopečný
Sagvan Tofi dostal poriadne
Zdroj: Vlado Anjel

Ten sa totiž okrem produkcie a scenáru podujal aj na úlohu herca, a tak sa i on objavil v jednej z najdôležitejších rolí. Zaujímalo nás, prečo si pre hudobné predstavenie vybral piesne Karla Gotta a ako sa mu s legendou česko-slovenskej popovej hudby spolupracovalo. Čo nám Sagvan prezradil a prečo mal z Gotta stres, sa dozviete v našom video rozhovore vyššie. 

V muzikáli sa objavil aj charizmatický Pepa Vojtek.
Sagvan Tofi dostal poriadne
Zdroj: Vlado Anjel


Galéria

Karel Gott a Sagvan Sagvan Tofi a Eva Jan Kopečný V muzikáli sa objavil

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Vlado Anjel, Ján Zemiar;
VIDEO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články